02:43 - 20 Janar, 2020

Etiketim: Dukeshe

Foto/ Princi Harry dhe Uilliam bëhen bashkë për herë të parë,...

Dukesha e Sussex dhe Princi Harry iu bashkuan princit Uilliam dhe Kate Middleton, për herë të parë, pasi princi Harry foli për prishjen e...

Foto/ Kapitenia Kate Middleton, e mahnitshme në Ishullin e Wight

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton dhe burri i saj, princi Uilliam mbërritën në Ishullin e Wight sot. Dukesha dukej mahnitëse veshur me një palë...

Nuk e përfshiu mbretëreshën në kopertinën e Vogue, Meghan Markle kritikohet...

Dukesha e Sussex është përballur me kritika sa i përket shfaqjes së 15 grave që ajo admiron në kopertinën e revistës Vogue. Meghan Markle është...

Kate Middleton ka një nofkë të ëmbël për princeshën Chalotte

Është zbuluar se, Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ka një nofkë të adhurueshme për vajzën e saj të vetme, princeshën Charlotte. Kate po vizitonte...

Foto/ Shihni sa e ëmbël ka qenë Meghan Markle, adoleshente!

Dukesha e Sussex duket shumë e ëmbël si adoleshente, në një foto të publikuar së fundmi nga mikja e saj Katharine McPhee. Aktorja që...

Këto foto tregojnë si stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që...

Të jesh aktore Hollywood-i dhe të bëhet Dukeshë e Sussex, është një gjë jo e vogël dhe ndryshimet që ndodhin në jetë vërehen lehtësisht....

Ky është ndryshimi mes një princeshe dhe një dukeshe!

Filmat vizatimorë na kanë mësuar se nëse martohesh me një princ, do bëhesh princeshë. Pra, është paksa tronditëse kur shikon që Kate dhe Meghan...

Meghan sapo dha intervistën e saj të parë si Dukesha e...

Ajo do të shfaqet në televizion dhe ju mund ta ndiqni. Së fundmi, Meghan Markle dha intervistën e saj të parë, si anëtare e familjes...

Një detyrë e re për Meghan, shihni çfarë i cakton mbretëresha!

Ehh epo c’të themi ne tani, Meghan nuk është vetëm një zonjushë, por edhe Dukesha e Sussex, një titull të cilin duhet ta justifikojë. Nuk...

Ja si vishej Kate Middleton përpara se të bëhej Dukeshë!

Përpara  vitit 2011, Kate njihej thjesht si Kate Middleton dhe nuk kishte asnjë rregull apo kod që vendoste kufizime në jetën e saj. Dukesha...