14:44 - 27 Janar, 2020

Etiketim: dru

Makina me dru del nga rruga, humb jetën një person në...

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur këtë të mërkurë në Bulqizë. Mësohet se, makina me...

Foto/ Disa ide si ta përdorni drurin, për mobilimin e shtëpisë!

Druri është një nga materialet më të gjithanshme. Ju mund ta shkurtoni, ta gdhendni, t'i jepni forma nga më të ndryshmet, etj. Nëse ju...