01:44 - 14 Dhjetor, 2019

Etiketim: Dritare.net

Edicioni kryesor i lajmeve ne dritare.net 13 dhjetor 2019

https://www.youtube.com/watch?v=ENs7Njuxut4

#Edicioni kryesor i lajmeve ne dritare.net 12 dhjetor 2019

https://www.youtube.com/watch?v=J1C7S5TEOqg

Edicioni kryesor i lajmeve në Dritare.net, 8 dhjetor 2019

https://www.youtube.com/watch?v=_-Rxsap8IOM

Një këshillë nga Hemingway që do të të ndryshojë jetën!

Ernest Hemingway, përveç një shkrimtar që krijoi disa nga veprat më të mira të të gjithë kohërave, shpiku gjithashtu një teknikë të zgjuar, që...

Shqiptarët e mrekullueshëm/ Flet Luljeta Bozo, gruaja që “vrau” tërmetin!

Shqiptarët e Mrekullueshëm sjell zyshën yll të Inxhinierisë. Zonja që “vrau” tërmetin, që na ngrohu zemrat dhe mbajti mendjen. I shkuam në shtëpi, t’i...

Dritare.net boton librin e fotografit anglez: 75 lapidarë për 75-vjetorin e...

Sot me rastin e festës së 75-vjetorit të Çlirimit të Shqipërisë dritare.net botoi librin “Lapidarët e Shqipërisë, 75 lapidarë për 75-vjetorin e Çlirimit të...

Intervista/ Gent Bejko: Shqipëria është e bukur, por duhet zhbërë njëherë...

Nga Jonida Hitoveizi  Në Shqipëri ishte i suksesshëm, por një ditë të bukur vendosi të linte gjithçka pas dhe t’ia niste nga e para shumë...

Edicioni kryesor i lajmeve ne Dritare.net, 16 nentor 2019

https://www.youtube.com/watch?v=Z8Z9Rb7drZw&feature=youtu.be

Nga Vlora në Britaninë e Madhe. Historia e Andi Hoxhaj!

Andi është pedagog dhe ne shkuam ta intervistojmë në zyrën e tij, në Korpusin e Universitetit Warwick, në Britaninë e Madhe. Historitë si e Andit,...

Edicioni kryesor i lajmeve ne Dritare.net, 8 nentor 2019

https://www.youtube.com/watch?v=lRwHrPKGvWk

Vila, Basha: Përndjekje e Ramës

  Pad ditë më parë, Dritare.net ka publikuar lajmin se kreu i PD, Lulzim Basha është zhvendosur nga apartamenti i tij në katin e 12,...

Shënim i dritare.net/ Dhuna në Facebook që nuk duhet toleruar!

Dje në mbrëmje, një gazetar i portalit tonë, gjeti në review të dritare.net, frazën e lënë nga një grua: “Faqe e ndyre si shumica....

Reagimi i foshnjës pasi u zgjua nga koma, do t’ju...

Një foshnje 14-javëshe ra në koma për 5 ditë, për shkak të një ataku kardiak. Për prindërit e Michael, Emma dhe Stuart Labuschagne, ishin...

Uroj që vajza të jetë me kancer/ Xhaka tregon arsyen pse...

Granit Xhaka, nuk është përmbajtur kur u zëvendësua nga një tjetër lojtar në minutën e '61, duke ofenduar tifozët e Arsenalit. Në lidhje më...

Edicioni kryesor i lajmeve ne dritare.net, 31 tetor 2019

https://www.youtube.com/watch?v=WWe-6_savVM&feature=youtu.be