07:21 - 22 Janar, 2020

Etiketim: dritan

Kemi votuar Edin dhe jo Elvisin e as Samirin

Nga Dritan Hila Sot kryeministri, Edi Rama është shfaqur në krah të Elvis Naçit, një yll në ngritje i teokracisë islame, dhe disa aktivistëve të...

Ilir Meta dhe lufta finale te pragu!

Nga Dritan Hila Si vis pacem para bellum, “Nëse do paqen, përgatitu për luftën” është një maksimë e vjetër romake që e pëlqejnë të gjithë...

E kemi fajin ne që bëmë foton, apo Basha që merr...

Nga Dritan Hila Në një editorial të tijin portali anti-Rama “Lapsi.al” kishte marrë në analizë lajmin për vilën e re të Bashës në kompleksin "Long...

Marsida Qatja: Ja mesazhi që i cova Dritanit, ishte i lidhur...

Marsida Qatja ka rrëfyer në “Open”, se nuk kishte lidhje intime me Dritan Haxhollin. Ajo shprehet se, familjarët e tij e ngatërrojnë me një...

Marsida tregon çfarë raportesh kishin me njëri-tjetrin personazhet e Kavajës

Gjatë intervistës për emisionin “Open”, Marsida Qatja mohon se ka patur ndonjë raport intim me Bledar Haxhollin, i cili mbeti i vdekur gjatë përplasjes...

Turizmi low cost, si t’i ngremë çmimin Atdheut!

Nga Dritan Hila Para dy ditësh isha me pronarin e "Adriatik 2", Ilir Kapllani. E kam mik dhe flasim lirshëm për problemet. Hoteli i tij...

Zbardhet dëshmia e gruas pas vrasjes në Kavajë: Isha ndarë nga...

Dritan Haxholli mbeti i vrarë mesnatën e kësaj të enjteje, pasi shkoi në shtëpinë e ish të dashurës.  Haxholli u qëllua për vdekje nga...