15:45 - 14 Nentor, 2019

Etiketim: ditëlindje

Ja si e uron Ermal Fejzullahu vajzën e tij, për ditëlindje!

Vajza e Ermal Fejullahut, Era, feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 6 vjeç dhe Ermali i ka bërë një urim publikisht në Instagram. "Urime ditëlindjen sheqeri...

Bruno feston ditëlindjen, ja si e uron Flori Mumajesi!

Treshja Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno janë e pandashme. Ata jo vetëm punojnë bashkë, por edhe janë miq shumë të mirë. Ndërsa sot njëri...

E bija ka ditëlindjen. Ja si e uron Vera Grabocka!

Mbrëmjen e djeshme, vajza e regjisores së njohur Vera Grabocka, Linda, festoi ditëlindjen. Prej vitesh, Linda jeton në SHBA dhe për shkak se mbrëmë ishte...

Në ditëlindjen e saj, Fatma Methasani zbulon gjininë e bebit!

Moderatoja Fatma Methasani është në pritje të ëmbël. Ajo dhe kuzhinieri i njohur Alfio Rrotani shumë shpejt do të bëhen prindër. Ndërsa sot feston 25...

Soni Malaj: Ditëlindja më gjeti në punë, por me miq të...

Këngëtarja e njohur Soni Malaj sot feston ditëlindjen. Kjo është një ditë e rëndësishme për të dhe ajo e ka festuar në punë, ku...

Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe shkruan disa gjëra për veten!

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka festuar sot ditëlindjen. Ndryshe nga herët e tjera, ku gjithmonë ka pritur urimet, sot ajo, në 26-vjetorin...

Ja si e uron Elvana Gjata, mikun e saj, Valdrin Sahitin!

Sot stilisti i njohur i vipave shqiptarë, Valdrin Sahiti, feston ditëlindjen. Ai ka marrë shumë urime në rrjetet sociale nga miqtë e tij, por...

Modelja Bella Hadid feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush!

9 tetori është ditëlindja e Bella Hadid, modeles së njohur amerikane. Sot ajo ka mbushur 23 vjeç. Bella Hadid dhe motra e saj Gigi Hadid,...

Fjalët e bukura të Fifit, për mbretin e saj të zemrës!

Këngëtarja e njohur Fifi, përmes një postimi në Instagram, i ka uruar ditëlindjen babait të saj, të cilin e konsideron mbret të zemrës. Ajo, ka...

Bëri 35 vjeç, por ja sa ndihet Mc Kresha!

Artisti i njohur dhe i dashur për publikun, Mc Kresha, ka festuar sot ditëlindjen. Ai ka mbushur plot 35 vjeç sot, ndërsa vetë nuk...

Brenda festës argëtuese, të ditëlindjes së Luana Vjollcës!

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, ditën e djeshme festoi ditëlindjen e saj. Ndërsa të gjithë fansave u dhuroi një këngë të re, ajo në...

Luana Vjollca feston ditëlindjen dhe ka një surprizë për fansat

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca feston sot ditëlindjen. Përveç dhuratave të shumta që ka nisur t'i marrë që dy ditë më parë, ajo ka...

Dhe mbretërorët me nofka. Shikoni si e thërret princeshë Eugenie motrën...

Mbretërorët nuk kanë vetëm tituj që tregojnë status të lartë, por edhe nofka që i bëjnë ata njerëz si ne, të thjeshtë. Për shembull, sot...

Barack Obama fjalët më të bukura për vjehrrën, në ditëlindjen e...

Ditën e djeshme nëna e Michelle Obama ka festuar ditëlindjen. Përveç urimit që mori nga e bija, Marian Robinson, mori dhe një urim të...

Ditëlindja e Zahos, Rama poston foton e dy djemve bashkë

Dje, djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho, festoi 5 vjetorin e lindjes. Mbrëmë vonë, Rama, përmes një postimi në Instagram, ka nxjerrë...