12:30 - 19 Janar, 2020

Etiketim: diplome

Ndërhyri për t’i dhënë diplomën dikujt që s’ka shkuar asnjë ditë...

Një efektiv i policisë ka përfunduar në pranga, pasi ka bërë rolin e sekserit në një universitet privat. Polici, ka ndërhyrë në Universitet për t’i...

180 mijë lekë për një diplomë, si u zbulua grupi i...

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon se si blihet punimi për diplomë universiteti në sistemin “Bachelor”, duke paguar 180 mijë lekë të vjetra....

Janë mbretërit e teknologjisë, por pa diplomë, ja 22 milionerët!

Shumë persona nuk kanë përfunduar studimet, por kjo nuk ka ndalur që ata të vazhdojnë të ndjekin ëndrrat e tyre  dhe sot konsiderohen si...

Video, Rama: Ja si u zgjidh problemi i Adrianit që jeton...

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama ka treguar rastin e Adrianit, në shqiptari që jeton në Kanada, i cili ka zgjidhur një problem shumëvjeçar...

Gazetari: Adriatik Llalla ishte një kryeprokuror me diplomë të falsifikuar

Gazetari Artan Hoxha në emisionin “Java” në “TVSH” ka folur në lidhje me kryeprokurorin Adriatik Llalla. Sipas Hoxhës, Llalla kishte kryer shkollën e lartë, por...