00:21 - 17 Shkurt, 2020

Etiketim: diell

Ja si do të jetë moti javën që vjen!

Java pritet të nisë me mot me diell dhe shtim gradual të vranësirave. Deri në mesjavë, reshjet e përkohshme të shiut do të përqendrohen...

Reshje të dendura shiu, ja moti në vijim!

Në vendin tonë ka mbizotëruar mot i qëndrueshëm me temepratura relativisht të larta, ditët e fundit. Por, në ditët në vijim, moti do të ndryshojë,...

Shijoni diellin edhe sot/ Nesër ulen temperaturat

Dita e diel do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët. Ndërsa gjatë pasdites parashikohet që në të gjithë vendin të ketë vranësira....

Ngrihen temperaturat/Moti për sot

Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët. Temperaturat e ajrit do të pësojnë një ngritje të lehtë, duke u...

Parashikimi i motit për sot!

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare, ku më të dukshme do të jenë në zonat malore....

Parashikimi i motit për sot!

Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare, kryesisht në zonat malore. Në juglindje parashikohet të ketë...

Parashikimi i motit për sot!

Dita e sotme do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, ku më të dukshme do të jenë në...

Si do të jetë moti sot, e martë 15 tetor 2019!

Ditën e sotme në vendin tonë pritet që të mbizotërojë mot me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, deri të premten temepraturat do të jenë të...

Plane për fundjavë/ Mësoni më parë si do të jetë moti!

Nëse keni plane për fundjavë moti do të jetë në favorin tuaj. E shtuna dhe e diela, do të jenë me mot të mirë,...

Moti/ Rriten sërish temperaturat

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare, ku pas mesditës do të jenë më të dukshme. Në zonat veriore...

Parashikimi i motit për sot!

Gjatë ditës së sotme vendi do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave  të lehta. Sipas MetoAlb, temperaturat do të luhaten në vlerat...

Plane për të dielën? Mësoni më parë si do të jetë...

Muaji i tetorit parashikohet të jetë me temperatura mbi normalen, për sezonin e vjeshtës. Dita e sotme, do të jetë me diell në të...

Ja si do të jetë moti në fundjavë!

Përgjatë kësaj fundjavë, moti do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 3 gradë...

Ja si do të jetë moti sot!

Moti përgjatë ditës së sotme do të jetë i qëndrueshëm. Temperaturat do të jenë kryesisht të larta për këtë fund shtatori , ndërsa era...

Shijojeni edhe këtë fundjavë, moti do të jetë me diell

Kjo fundjavë edhe pse jo me temperatura ekstreme, do të mbizotërohet nga kthjellimet, dhe dielli, pothuajse në të gjithë territorin e vendit. Meteorologët paralajmërojnë se...