16:40 - 13 Nentor, 2019

Etiketim: Diana

“Sherri”/ Sylvester Stallone u përpoq ta joshte Princeshë Dianën, por “fitoi”...

Një histori të pabesueshme sjell Elton John në librin e tij që lidhet me Princeshë Dianën dhe dy aktorë shumë të famshëm, Richard Gere...

Elton John zbulon arsyen e vërtetë të zënkës me princeshë Dianën

Këngëtari i famshëm, Elton John ka bërë publik librin e tij autobiografik, në të cilin tregon marrëdhënien me princeshën Diana, takimin e tyre të...

Tërbohen fansat e princeshë Dianës: Kamila s’duhet të bëhet mbretëreshë!

Në përvjetorin e vdekjes së saj, fansat e Lady Dianës kanë sulmuar ashpër gruan e princit Charles, Kamila (Camilla Parker Bowles). Fansat kanë fyer...

Problemet mes Dianës dhe princit Charles nisën para martesës

Problemet mes princit Charles dhe Lady Dianës kishin nisur që para martesës, në 1981. Para dasmës së tyre më 29 korrik 1981, princesha Diana...

Vdekja e princeshë Dianës nuk ishte aksidentale, dëshmitarët tregojnë çfarë panë...

Një çift që ishte dëshmitar i aksidentit fatal që i mori jetën princeshës Diana tha se, vdekja e saj nuk ishte aksident. Robin dhe...

Foto/ Rastet kur Kate Middleton përkujton princeshën Diana!

Dukesha e Kembrixhit shpesh bën homazhe për nënën e bashkëshortit, princeshën Diana, përmes veshjeve të saj, teknikave të prindërimit, stilit të jetesës etj. Bën homazhe...

Kur princi Uilliam i tha të ëmës se nuk donte të...

Princi Uilliam është lavdëruar shumë për shembullin e përsosur të një monarku të ardhshëm, por duket se ai nuk ishte gjithmonë i përgatitur të...

Së shpejti vjen dokumentari në 20 vjetorin e vdekjes së Princeshë...

Nick Kent, producent ekzekutiv i punës, njoftoi gjithashtu se ata do të shohin figurën e Lady D në mënyrë të paparë më herët, përmes...

Diana kërcënonte me vdekje Kamilën: Kam dërguar dikë që të të...

Feston 70-vjetorin gjatë muajit korrik dhe këtë herë me publikimin e një biografie që tregon çdo gjë për veten, edhe periudhën e errët që...

Rrëfimi tronditës i Charles, pas ndarjes: Martesa ime, një tragjedi greke

Askush nuk e dinte me saktësi si ndihej princi Charles në të vërtetë pas ndarjes nga princeshë Diana, përveç Nancy Reagan, ish-zonjës së parë...

Fotot e Kate dhe William që na kujtojmë Princin Charls...

Gjatë martesës së tyre Duka dhe Dukesha e Kembrixhit i kanë bërë shpesh homazhe Princeshë Diana dhe Princit Charles . Kate Middleton dhe Princi...