20:08 - 25 Qershor, 2019

Etiketim: detaje

Detajet flasin! Këto gjëra të vogla do ju ndryshojnë shtëpinë!

Gjërat e veçanta i japin shtëpisë një pamje tjetër. Por këtë herë nuk do ju tregojmë për mobilie, apo kuzhina sesi duhet ti mobiloni...

Basha jep detaje: Ja si do të jetë qeveria tranzitore!

Ndërsa prezantoi platformën e qeverisë tranzitore, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur edhe pyetjes së kryeredaktorit të gazetës "Panorama", Robert Rakipllari...

Detaje nga Samiti/ Haradinaj përplaset me Merkel e Macron, Franca e...

Samiti i Berlinit përfundoi pa arritur një emërues të përbashkët për zgjidhjen e konfliktit mes Kosovës e Serbisë. Angela Merkel presidenti francez Emmanuel Macron...

9 arsye pse këpucët tuaja duken të lira

Duke u përpjekur për të ndjekur trendet e fundit të modës, disa femra harrojnë se një markë e njohur dhe e shtrenjtë garanton pamjen...

Vrasja në Sharrë/ Historia e lidhjes intime, si u dhunua dhe...

Vrasja e 49-vjeçares Lirie Xhepa, në formën siç e rrëfyen dje në Polici dhjetëra dëshmitarë, duket si një krim i paralajmëruar. Ndonëse ajo nuk e...

Vlorë/ Digjen dy makina brenda natës, ja detajet e para!

Dy makina janë djegur brenda natës në Vlorë. Rrethanat janë ende të paditura. Policia bën me dije se makinat janë një BMË, me tërga...

Bëni mirë t’i shihni dy herë, këto foto!

E gjitha çfarë ne shohim, ose bëjmë është te detajet. Ka ca gjëra, që nuk mund të kuptohen nëse nuk i shikon me shumë...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Dasma e Gjikos dhe Elitës po afron, moderatorja tregon pajën

Elita Rudi dhe Gjiko martohen këtë të premte, dhe ajo që e ka konfirmuar ka qenë vetë Elita. Një një postim në Instagram tregon...

Foto të përsosura që s’do i shihni dy herë në jetë!

Asgjë nuk duket e veçantë dhe e përputhshme me ngjyrat dhe format, por kur detaje të ndryshme bëhen bashkë , krijohet një imazh i...

Si i kreu krimet babai i Mario Majollarit, zbulohen motivet

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e Mario Majollarit në kryeqytet pak ditë më parë. E ftuar në emisionin...

Detaje të reja për shpërthimin me tritol në Lazarat

Dalin detaje të reja në lidhje me atentatin me tritol ndaj familjes së 22-vjeçarit të dënuar për vrasjen e efektivit të RENEA-s në Lazarat. Shpërthimi...

Detajet/ Ja pse u vra Artan Cuku!

Hetimet për vrasjen e Artan Cukut pritet të marrin një tjetër drejtim pas arrestimit të 24-vjeçarit Mikel Shallari. Ndonëse i riu nuk ka pranuar deri...

Publikohen detajet e asgjësimit të kanabisit

Është botuar në Fletoren Zyrtare udhëzimi i plotë që mban firmat e ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, asaj të Shëndetësisë, Manasterliu dhe atij të...

Detajet/ Boksieri Hysa u qëllua nga dy persona të maskuar

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje zyrtare mbi atentatin ku mbeti i plagosur rëndë boksieri i Vllaznisë Nelson Hysa. Sipas njoftimit të policisë Hysa u...