11:13 - 25 Maj, 2019

Etiketim: departament

Rama: Rrugëhumburit e keqpërdorën raportin e DASH

Në lidhje me raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit për strategjinë e luftës ndërkombëtare kundër narkotrafikëve ka reaguar edhe kryeministri i vendit, Edi Rama....

Pse e publikoi vendimin e ndalimit për Tom Doshin? Reagon DASH

Departamenti Amerikan i Shtetit, i pyetur nga Respublica për ndalimin e hyrjes në SHBA të Tom Doshit dhe familjes së tij, ka dhënë këtë...

Iu ndalua hyrja në SHBA, Ambasada Amerikane reagon për Tom Doshin

Ditën e djeshme, Departamenti i Shtetit në SHBA, ka bërë një njoftim publik, ku i ndalon deputetit, Tom Doshi dhe familjes së tij, hyrjen...

I ndalohet hyrja në SHBA, Tom Doshi: S’kam dijeni. Po të...

Tom Doshi ka reaguar pas publikimit të lajmit se Departamenti Amerikane i Shteti i ka ndaluar atij dhe familjes së tij hyrjen në SHBA....