10:05 - 19 Shkurt, 2020

Etiketim: denaj

8 ministret shqiptare, letër deputetëve holandezë: Na ndihmoni në negociatat, forca...

Anëtaret e Këshillit të Ministrave i kanë dërguar një letër deputetëve të Holandës, ku kërkojnë nga ta që të vendosin pro hapjes së negociatave...

Ministrja Denaj flet për njohjen e pensioneve me Kanadanë: Përfitojnë 70...

E firmosur tashmë me 11 shtete, ratifikimi i marrëveshjes për njohjen e ndërsjelltë të pensioneve me Kanadanë u jep mundësi mijëra emigrantëve shqiptarë që...

Aksioni i antiinformalitetit/ Ministrja Denaj: Ja kush janë shkelësit më të...

Ministrja e Financave, Anila Denaj dhe Drejtoresha e Tatimeve, Delina Ibrahimaj kanë zbardhur detajet nga aksioni kundër informalitetit. Sipas tyre, abuzimet më të mëdha...

Ministrja e Financave: 1600 biznese të regjistruara në booking, por jo...

E ftuar në ERTV, ministrja e Financave, Anila Denaj ka deklaruar rezultatet e para të kontrolleve të ushtruara në terren nga ana e administratës...

Voton ministrja e Financave, Anila Denaj: Të tregojmë se nuk shohim...

Ministrja e Financave, Anila Denaj ka votuar sot. Ndërsa poston foto e video në Instagram Denaj thotë se, i vjen mirë që në të...

Foto/ Ministrja e Financave inspekton qendrat shëndetësore në Vlorë: Sa persona...

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj  ka bërë një inspektim të përgjithshëm të zyrave të shërbimit të qytetarëve në Vlorë. Denaj vizitoi edhe qendrën...

Denaj: Jo vetëm si ministre, edhe si qytetare, thirrja ime për...

E ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në News 24, ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj ka folur për situatën aktuale në vend....

Do të rriten pagat në administratë? Ja si përgjigjet ministrja e...

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj tha në emisionin Dritare me Rudinën se, për momentin nuk parashikohet një rritje e pagave në administratën...

Kriza politike/ Denaj: Janë anuluar rezervimet nga turistët

E ftuar në emisionin ‘Dritare me Rudinën’ në News24, ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj pranoi se kriza politike dhe protestat e opozitës...