19:45 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: demtime

Rama viziton në spital të lënduarit: E mira s’ka fund, çdo...

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vizituar pasditen e kësaj të diele, të lënduarit nga tërmetet që goditën Shqipërinë një ditë më parë. Nga...

Ky produkt në kuzhinën tuaj shkakton së,mundje dhe ju shkatërron mushkëritë

Klori zbardhues ose i thënë ndryshe açe është një nga pastruesit më të përdorur për të dezinfektuar kuzhinën, për të hequr mykun e kështu...

Foto/ Tërmetet në Korçë, 4 të lënduar dhe disa shtëpi dëmtuara

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar disa tërmete në vend, ku më i forti u shënuar 5.3 ballë të shkallës rihter. Epiqendra e tërmetit ishte fshati...