04:43 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: dele

Ervis Martinaj: I dashuri i Elvanës një dele, ka frikë! Do...

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “Monopol”, ku mbeti i...

Zbulimi shokues: Ushtarët e ISIS blejnë dele për të shuar oreksin...

Një fermer në Zelandën e Re u arrestua pasi autoritetet u njoftuan nga CIA dhe MI6 se ai bënte biznes me militantët e ISIS...