04:40 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: dasmë

Këto foto nga dasma e princeshës Eugenia, nuk i kishit parë!

Le të bëjmë një pushim nga drama mbretërore që përfshin padinë e princit Harry dhe Meghan Markle, për t'u përqendruar në disa lajme mbretërore...

A e ka uruar Bleron ish-gruaja për martesën? Ja ç’thotë këngëtari!

Këngëtari i njohur Blero, më 21 shtator u martua me Afrona Dikën. Martesa e tij ishte një ndër dasmat më të bukura vip të...

Këto modele fustanesh janë perfekte për një dasmë në tetor!

Jo të gjitha dasmat janë në verë. Ka dhe nga ata që zgjedhin vjeshtën. Tetori është muaji perfekt, ku mund të vishni çfarë të...

Dalin fotot nga festa e beqarisë së Hailey Baldwin!

Dasma e Hailey Baldwin dhe Justin Bieber është shumë afër. Këtë e vërteton festa e beqarisë së Hailey, e cila bashkë me mikeshat e...

Negociatat, Basha: Rama dhe mediet po bëjnë për herë të katërt...

Kryetari i Partisë Demokratike, në bashkëbisedimin me gazetarët, tha se qëndrimi i CDU/CSU për negociatat ndihmon për zgjidhjen e krizës dhe se është një...

Kur do të martohesh? Ja si iu përgjigjet Greta Koçi fansave!

Greta Koçi, përmes opsionit  "pyetje-përgjigje" në Instagram, ka shuar kureshtjen e fansave, për pyetjet që ata mund të kishin. Një ndër pyetjet që fansat i...

Jonida Vokshi poston fotot e dasmës: Momenti më emocionues i jetës...

Të shtunën që lamë pas, aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi dashurinë në martesë me aktorin Besnik Krapi. Sot ajo ka publikuar fotot më të...

Foto/ Ja si duket ambjenti ku do të zhvillojë dasmën Jonida...

Sonte, moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi do t’i japë fund beqarisë duke u martuar me aktorin Besnik Krapi. Dasma e tyre do të zhvillohet...

Erion Isai realizon dëshirën e vjetër, së shpejti do të kemi...

Aktori i njohur Erion Isai, tashmë është larguar paksa nga skena, për shkak të angazhimit në postin e ri, si drejtues i  bashkinë e...

Foto/ Aktorja e famshme turke i jep fund beqarisë

Aktorja e famshme turke Denis Baysal dhe këngëtari Kolpa Barış Yurtçu i dhanë fund beqarisë të premten. Hazan e "Zonja Fazilet dhe të bijat", e...

Armina Mevlani zbulon planet për martesë, flet për mëmësinë

Personazhi  i radhës i ftuar në "Pushime on Top", në Top Channel ishte Armina Mevlani. Ajo ka zbuluar në emision marrëdhënien me familjen Berisha...

20 fustane që mund t’i vishni në punë dhe në dasma

Dritare.net e di që ju vajzat gjithmonë blini 100 fustane dhe i vishni nga një herë, sepse një fustan që blini për dasmë, nuk...

Keni dasmë? Ja disa ide çfarë fustani të vishni!

Ne e dimë se kur keni një dasmë, ju vajza shqetësoheni shumë se çfarë do të vishni. Nëse këtë verë një i afërmi juaj...

Rezarta Shkurta zbulon se shumë shpejt do të bëjë dasmë!

Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk ka shumë muaj që kur është bashkuar me partnerin e saj, Ermal Hoxhën, i cili ka qenë në burg. Ermali i...

Foto/ Disa çaste nga dasma përrallore e Elseid Hysajt, te Kalaja...

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj i dha fund beqarisë mbrëmjen e së shtunës. Dasma ishte përrallore, dhe ambienti  në Kalanë e Rozafës, në...