19:42 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: dasma

Përvjetori i parë i martesës/ Princeshë Eugenia ndan pamjet nga dasma...

Viti i parë i martesës për Princeshë Eugeninë dhe bashkëshortin e saj  Jack Brooksbank kaloi shumë shpejt. Ajo e quan si ditën më të madhe...

Dasma që u kthye në mort, nëna: Nuk e dua jetën,...

“Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012...

Ka një ditë tjetër në jetë, që është më e rëndësishme...

Nuk ka shumë rëndësi nëse shkoni në vende luksoze apo jo, një gjë është e sigurt: udhëtimet ju japin një kënaqësi të veçantë. Madje...

10 foto të rralla nga dasma e Princeshë Dianës

Në ditën kur Lady Diana u bë Princeshë Diana, fotot nuk kanë qarkulluar aq shumë në rrjet, aq sa fotot nga Dasma e Kate...

Dalin fotot e para nga dasma e Justin Bieber dhe Hailey...

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin lidhën dashurinë e tyre në martesë. Pas u martuan në një gjykatë në Nju Jork një vit më parë,...

Ja disa momente gazmore të dasmave mbretërore!

Nëse mendoni se dasmat e vipave apo ato mbretërore janë perfekte, me këto foto ju dëshmojmë të kundërtën. Edhe ata si ne lodhen nga...

Jonida Vokshi i jep fund sot beqarisë, ja ku do të...

Sot moderatoja dhe aktorja e njohur Jonida Vokshi, feston ditën më të lumtur të jetës, kurorëzimin e dashurisë me të fejuarin e saj. Prej vitesh...

Këto këpucë të sheshta, janë perfekte dhe për dasma!

Nëse ju jeni nga ato vajzat që i urrejnë takat ose nuk mund të qëndrojnë mbi to, dritare.net ju ka sjellë një zgjidhje ideale,...

Justin dhe Hailey shtyjnë ceremoninë martesore, ja pse!

Që kur Hailey Baldwin dhe Justin Bieber u shpërngulën në Kanada për të jetuar të lumtur dashurinë e tyre, duket sikur e gjithë situata...

Zbuloni sa ka kushtuar dasma e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth!

Çifti i njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u martuan në një ceremoni private, para disa ditësh. Pavarësisht sesa private ishte dasma, dalëngadalë po...

Miley Cyrus ndan dy fotot më të bukura nga dasma e...

Miley Cyrus u martua disa ditë më parë me Liam Hemsworth, në një ceremoni private dhe të fshehtë. Pas martese, ajo po poston foto...

Modele fustanesh dimërore, për dasma, që do ju bëjnë të dukeni...

Dimri nuk është një periudhë e zakonshme për dasma,por ja që ka nga ata që zgjedhin të martohen në këtë stinë të ftohtë. Prandaj, duhet...

Foto/ Dasmat jo gjithmonë janë përsosura, ndonjëherë shkrepjet shkojnë dëm

  Dasma është  dita më e veçantë si për vajzat dhe për djemtë, dhe momente nga dasma kemi fatin që i ruajmë dhe i kujtojmë...

Foto/ Dasma kthehet në tragjedi, 20 të vdekur nga rrëzimi i...

Njëzet dasmorë kanë humbur jetën, pas një aksidenti në Neë York të shtunën. Dy automjete u përfshinë në aksident, në kryqëzimin e Rrugës Shtetërore 30...

Dalin fotot dhe videot e para nga dasma e Gjikos dhe...

Mbrëmjen e sotme, këngëtari shqiptar, Gjiko dhe moderatorja, Elita Rudi kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre. Sapo janë publikuar edhe fotot e dasmës së...