05:25 - 12 Dhjetor, 2019

Etiketim: dasma mbreterore

Fotot më ikonike, të dasmave mbretërore, gjatë historisë

Dasmat mbretërore janë ngjarje të mëdha. Sot fotot e dasmave të tyre qarkullojnë në gjithë botën, por dikur nuk ndodhte kështu. Dritare.net do ju sjellë...

Princi George dhe princesha Charlotte bënë një hyrje fantastike, në dasmën...

Dasma mbretërore, nuk ishte e veçantë vetëm për princeshë Eugenie dhe Jack Brooksbank, por edhe për fëmijët. Princi George dhe princesha Charlotte shkëlqyen në...

Njihuni me dy të ftuarit më të ëmbël, të dasmës mbretërore!

Dasma e princeshë Eugenias dhe Jack Brooksbank, na risollën edhe njëherë dy të ftuarit më të ëmbël dhe njëkohësisht shoqëruesit e nuses. Sigurisht që...

Shifra marramendëse/ Sa kushtoi dasma e princit Harry dhe Meghan!

Wowww, kjo është një shumë e madhe! Dita e dasmës është një rast shumë i veçantë. Sigurisht dhe shumë njerëz mbledhin para për vite me...

Sara dhe Lori në dasmën mbretërore

Në orën 12: oo, me orën britanike pritet të fillojë ceremonia martesore, mes princit Harry dhe Meghan Markle.  Ndërkohë të gjithë të ftuarit kanë...

Dasma mbretërore/ Shihni live ceremoninë e martesës së princ Harry dhe...

Ka nisur ceremonia martesore, mes Meghan Markle dhe princit Harry nën masa të rrepta sigurie. Pak minuta më parë ka mbërritur në kishën "St...

Dasma mbretërore, miliona ndjekës në Windsor

Me miliona njerëz janë grumbulluar në Windsor, për të qenë dëshmitarë të martesës mbretërore, mes princit Harryt dhe Meghan Markle. Rreth 100 000 persona pritet...