14:01 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: daniel

Gruaja e Dr.Florit: Ju rrëfej makthin që kalova kur më thanë...

Blerina, gruaja e këngëtarit të ndjerë, Dr Florit ka rrëfyer për ndjekësit në Instagram, makthin që kaloi pasi mjekët i thanë se dyshonin se...

U mbyt në pishinë, prindërit e 4-vjeçares shqiptare: Ishte vajza jonë...

Pas tragjedisë së dy ditëve më parë, ku në Naksos të Greqisë, u mbyt një 4-vjeçare shqiptare, pasi ra në pishinë, kanë reaguar edhe...

Fotini shuan dyshimet, flet për ndarjen me Danielin

Dy fituesit e Big Brother Albania 9, Danieli dhe Fotini janë përfolur shumë në media për një ndarje të mundshme mes tyre. Dyshimet për ndarje...