18:25 - 12 Dhjetor, 2019

Etiketim: cmendem

Letra/ Jam e martuar, por po çmendem pas shefit tim seksi!

Një grua e martuar dhe me fëmijë është lënduar aq shumë nga tradhtia e bashkëshortit, sa i duket shefi shumë i bukur dhe i...