16:41 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: celulare

Operacion blic në burgje, ja të burgosurit ‘vip’ që u kapën...

Forcat operacionale zhvilluan një operacion blic në burgje, për të zbuluar ‘pazaret’ që bënin të burgosurit e njohur në botën e krimit. Nga operacioni u...

Kujdes! Sot do t’ju fiken celularet!

AKEP-i ka njoftuar qytetarët sot se, me kërkesë të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shteti, do të bëhet ndërprerje e shërbimit të komunikimeve...

Ndodh edhe në Shqipëri/ Topi i Realit, futet në burgun e...

Gjatë orëve të ajrimit, në burgun e Lezhës, një top me stemën e Realit është hedhur nga jashtë. Duket se, disa persona me anë...

AKEP urdhëron kompanitë celulare të kthejnë sërish ofertat nga 28 në...

Vodafone dhe Telecom Albania do të jenë të detyruar që të rikthejnë sërish ofertat 30 ditë të paketave celulare nga data 1 qershor, ndërkohë...