10:08 - 19 Shkurt, 2020

Etiketim: çantë

Ja pse Kate Middleton e mban çantën gjithmonë në dorën e...

A e keni menduar ndonjëherë pse dukesha Kate Middleton, pothuajse gjithmonë e mban çantën në dorën e saj të majtë? Nëse po, ne të...

Të gjithë vipat janë të marrosur pas kësaj çante!

Femrat më të njohura në botë, duken se janë të marrosura pas kësaj çante.  Kaia Gerber, Selena Gomez dhe Naomi Campbell, janë fotografuar, me...

Ja çfarë u gjet në çantën që alarmoi kryeqytetin për bombë!

Mesditën e sotme në sheshin Skënderbej, u përhap panik për shkak të një çantë, e cila dyshohej se ishte bombë. Policia mbërriti në vendngjarje...

Video/ Ja çfarë mban gjithmonë në çantë Alketa Vejsiu!

Sot moderatorja e dashur për publikun shqiptar, ka treguar për të gjithë se çfarë mban në çantë. Përmes një videoje në Instagram, Alketa u ka...

As make-up as gjëra gocash, ja çfarë mban Xhensila Myrtezaj në...

Sa e sa ndryshime pëson një vajzë në momentin që bëhet nënë. Xhensila Myrtezaj na ka treguar një ndryshim thelbësor me anë të një...

Çantat e qafës, trendi më i fundit i modës

Stilet e modës, jo vetëm që ndryshojnë çdo ditë, por po na lënë pa fjalë me risitë që sjellin. Nëse një vit më parë,...

Ja gjërat që mban Kate Middleton, në çantë!

Wow, unë nuk kam lidhje me asgjë nga këto! Gjërat që unë, një femër  e kompletuar dhe e rritur, mbaj  në çantën time: një sasi...

Video/ Shihni si vjedh gruaja në mes të ditës, në Tiranë!

Një vjedhje spektakolare ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në kryeqytet, ku protagoniste është bërë një grua bashkë me fëmijën e saj. Ngjarja ka ndodhur...

Video/ Ambasadores Vlahutin s’i binden flokët, deputeti hyn me çantë misterioze...

Ashtu si tragjikja dhe komikja bashkëjetojnë në realitet në jetën e përditshme, edhe në politikë flenë bashkë serioziteti dhe humori. Ndonëse nga ekrani ata duken...

Djali ngacmon vajzën në mes të Bllokut, ajo e gjakos me...

Një incident ka ndodhur pasditen e djeshme në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Një qytetar ka arritur të filmojë një moment të pakëndshëm pranë zonës...

Çantat e shpinës, kaq praktike dhe të bukura nuk i keni...

Lista e gjërave që na duhet kur dalim nga shtëpia është e pafundme; kremi i diellit, kutia e syzeve të diellit, kuleta, telefoni, sterilizues...

Çanta më e shtrenjtë në botë, do të çmendeni sa shumë...

Çanta Hermes është një nga çantat më të preferuara nga të gjitha personazhet e famshme të botës së spektaklit, medias, biznesit etj. Është çantë...

Obsesioni i kësaj vere, çantat prej kashte

Çantat prej kashte janë absolutisht trendi i kësaj vere. Ato kanë aftësinë magjike për t'i dhënë çdo lloj veshjeje, një shkëlqim të veçantë. Gjithmonë jemi...