17:58 - 8 Dhjetor, 2019

Etiketim: Bleona Qereti

Bleona Qereti bëhet nostalgjike, kujton ditën kur fitoi konkursin për në...

Këngëtarja, Bleona Qereti se fundmi ka kujtuar 25 nëntorin 1994, ditën kur fitoi konkursin për të marrë pjesë në festivalin e dhjetorit. Bleona shkruan se,...

Bleona falenderon Bes Kallakun: Kinematografia shqiptare është rigjallëruar!

Filmi "Falco" i Bes Kallakut, i cili ka në qendër realitetin politiko-social të vendit tonë ka tërhequr shumë vëmendje së fundmi, sidomos pas premierës...

Bleona Qereti humb njeriun e dashur të familjes

Këngëtarja e njohur shqiptare, por edhe në botë, Bleona Qereti, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, një lajm të trishtë. Gjyshja e saj...

Bleona vjen me Monstër në tetor

Bleona Qereti  vjen me një projekt të ri. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja, e cila mbahet për daljet bombastike më media dhe rrjete...

Bleona Qereti sërish lakuriq, këtë herë në tapetin e kuq të...

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti bëri gjithçka për të tërhequr vëmendjen gjatë mbrëmjes së ndarjeve të çmimeve Oscar, kështu shkruan Daily mail, në faqen e...

Inatoset Bleona me fansin, i nxjerr kartën e kreditit

Që pas largimit nga Shqipëria, Bleona Qereti është duke shijuar ‘ëndrrën amerikane.’ Dhe këngëtarja bukuroshe, kujdeset që të na e tregojë gjithmonë se është...

Bleona merr vendimin drastik, lamtumirë!

Bleona Qereti është një prej personazheve më aktiv në rrjetet sociale. Duke qenë një person pa komplekse, këngëtarja nuk e ka aspak problem të...

Foto/ Bleona zhvishet lakuriq dhe tregon sekretin e formave të saj

Bleona Qereti ka vendosur që t’u tregojë fansave të saj sekretin e një trupi të mirë i cili rri gjithmonë në formë pavarësisht viteve...

E quajti aktor të dështuar, Hazizi ka një përgjigje të fortë për...

Sherri i momentit është ai mes Bleona Qeretit dhe Gent Hazizit. Filloi ashtu papritur, por duket se do të vazhdojë gjatë. Ishte Bleona që...

Ja si vishet Bleona për të blerë petulla!

Këngëtarja Bleona Qereti, ka postuar disa foto në “instastory” shkëputur nga albumi i ri fotografik që ajo po realizon. Bleona shihet në rrugë e veshur...

Jo vetëm Bleona, por një tjetër këngëtare e famshme shqiptare ngrin...

Ajo njihet si një artiste që guxon me zgjedhjet e saj. Kryesisht spikat për stilin e saj ekstravagant në veshje, por jo më pak...

American Music Awards/ Mediat e huaja kritika të forta Bleona Qeretit...

Mbrëmjen e së dielës në Los Angeles u zhvillua eventi “American Music Awards’,dhe mediat botërore kanë komentuar si ҫdo event, veshjet e pjesëmarrësve. Ndër veshjet...

Bleona tregon si duhet të jetë burri i saj: Dua të...

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” Bleona Qereti ka folur edhe, si duhet të jetë burri i saj. Ndër të tjera ajo ka thënë...

Pas videos me gjilpërë, Bleona shtrohet në spital

Ditën e sotme Bleona Qereti publikoi një video me atë të së cilës tregoi se për të mos bërë fëmijë duhet të përdoret një...

Foto/ Bleona Qereti poston foto tërësisht nudo

Bleona Qereti ka provokuar përsëri, teksa ka publikuar një set me foto tërësisht nudo në Instagram. Bleona shihet tërësisht nudo, e shtrirë dhe mban vetëm...