02:02 - 15 Dhjetor, 2019

Etiketim: Blendi Fevziu

Blendi Fevziu: Rama-Meta do t’i nxirrnin dhëmbët njëri-tjetrit, por edhe do...

Gazetari Blendi Fevziu komentoi këtë mbrëmje aktualitetin politik në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa, në News24. Duke u ndalur te përplasja Presidencë-Kuvend-KED...

Blendi Fevziu dhe Anxhela Martini, dy yjet e Panairit të librit

Po afron panairi i Librit në Tiranë, që do të çelet me 13 nëntor, dhe priten shumë libra te rinj, dhe shume tituj e...

Fevziu e thotë copë te Luana: Rama të ikë!

Gazetari dhe moderatori i “Opinion”, Blendi Fevziu, i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” është pyetur nga Lana Vjollca se cilat janë tre ndryshime...

Blendi Fevziu: Kjo ka qenë intervista ime më e bukur politike!

Këtë të shtunë në “Shiko kush luan”, ishte i ftuar gazetari Blendi Fevziu. Ai ka folur për aspekte të ndryshme të jetës, si atë...

Vajza e tij e madhe feston datëlindjen, ja si e uron...

Blendi Fevziu është jo vetëm një nga moderatorët më të suksesshëm në Shqipëri, por edhe një baba shumë i përkushtuar për dy vajzat e...

Blendi Fevziu poston foton e ëmbël me vajzën që mbushi sot...

Gazetari Blendi Fevziu është babai i dy vajzave. Sot, e vogla Alis feston ditëlindjen e saj të katërt. Blendi mesa duket urimin të bijës ia...

Blendi Fevziu: Ja pse e braktisa profesionin e pedagogut që ditën...

Gazetari Blendi Fevziu ka rrëfyer për herë të parë, në emisionin e tij "Opinion" se përse e ka braktisur profesionin e pedagogut që e...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat!

Pas ditëve të lodhshme të punës, vjen fundjava e qetësisë dhe relaksit. Të gjithë kemi nevojë për relaksim, edhe vipat. Përmes videove të shumta,...

Foto/ Blendi Fevziu: Inspirim! Ky burrë e sfidon varfërinë duke lexuar!

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu ka postuar në Instagram një foto të një burri të varfër, i shtrirë në një cep rruge, dhe lexon. ...

Një kapak për të fikur ‘kazanin” e kritikave

Nga Andi Bushati Disa diplomatë, OSBE-ja, shoqatat ndërkombëtare të lirisë së shtypit dhe ato shqiptare të të drejtave të njeriut, po reken më kot të...

Luana Vjollca dhe Blendi Fevziu tani bashkë në një film

Moderatoren Luana Vjollca dhe gazetarin Blendi Fevziu, tani do t’i shikojmë bashkë, për herë të parë si aktorë, në një film shqiptar. Është fjala për...

Blendi Fevziu sjell një libër për fëmijërinë

Shkrimtari dhe gazetari do të sjellë një botim dedikuar fëmijërisë, duke rrëfyer për herë të parë historinë e periudhës më të bukur, por dhe...

Çfarë do të bënit nëse një djalë, ju lëndon vajzën? Ja...

Gazetari Blendi Fevziu nuk flet shumë për jetën e tij personale, sidomos për vajzat Mishel dhe Alis. Por së fundmi ka treguar më shumë...

Nxehet debati me Dakon, Fevziu: Nuk ka b*thë njeri të më...

Debati mes Vangjush Dakos dhe Blendi Feviziut është nxehur kur kryebashkiaku i Durrësit i ka thënë gazetarit se "ju marrin në telefon, ju dhe...

Debati/ Dako-Fevziut: Më je bërë si Astrit Avdyli

Vangjush Dako ka debatuar me gazetarin Blendi Fevziu, të cilit i ka thënë se ‘mu bëre se Astrit Avdyli’. A do përgjigje ti apo më...