11:01 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: beyonve

Foto/ Meghan Markle vjedh gjithë vëmendjen, në premierën e filmit “The...

Dukesha e Sussex dhe princi Harry kanë mbërritur në premierën e 'The Lion King'. Meghan është fotografuar teksa përfarohet me superstaren, Beyonce. Dukesha e Sussex...