03:09 - 14 Tetor, 2019

Etiketim: Bes Kallaku

Thyen këmbë e duar/ Ja çfarë ka ndodhur me Olti Currin!

Blogeri i njohur Olti Curri, ka postuar një foto në instagramin e tij, ku shfaqet në spital, me këmbë e duar të thyera. Shumica...

Këshilla nga një mekanik për Besin

Një ditë më parë Bes Kallaku ka hedhur disa foto në instastory, nga Parisi, ku shihet duke i dhënë një makine tip Ferrari. "Katunari, katunari,...

Bes Kallaku poston foto në Paris: Nga gomari te Ferrari!

Aktori i humorit Bes Kallaku sëbashku me këgëtaren Xhensila Myrtezaj ndodhen në Paris, qytetin e dashurisë. Sot ai ka bërë një xhiro me Ferrari në...

Bes Kallaku poston foto me Ijen: Në prehrin ku jastëku të...

Bes Kallaku ka postuar një foto me gjyshen e tij, Ijen, dhe i ka dedikuar asaj disa fjalë të ëmbla, që të gjithë duhet...

Bes Kallaku: Ja pyetja që bëjnë banorët e Fushë-Krujës, kur bie...

Për të lehtësuar sado pak ankthin dhe panikun e këtyre ditëve të fundit, pas tërmeteve, aktori i humorit Bes Kallaku, përmes postimeve në Instastory,...

Video/ Bes Kallaku hyn në farmaci si Skifteri, shihni reagimin e...

Një pjesë e xhirimeve të filmit 'Flaco', të aktorit, Bes Kallaku po kryhen në Itali. E ndërkohë, të papriturat e të qenit prind të bëjnë...

Meta nis ditën duke zënë peshk me Bes Kallakun!

Presidenti i vendit, Ilir Meta, e ka nisur këtë ditë të premte në plazh. Ai shoqërohet nga miku i tij, aktori i njohur Bes...

Ja me kë po darkon Presidenti Meta!

Sonte, Presidenti i Republikës Ilir Meta, është duke ngrënë darkë me aktorin e humorit Bes Kallaku. Ka qenë Besi ai që ka zbuluar darkën...

Bes Kallaku zbulon personazhin e radhës që do të jetë në...

Aktori i njohur, Bes Kallaku prej disa kohësh po punon për filmin e tij “Falco”. Në film do të marrin pjesë shumë personazhe të...

Video/ Xhensila Myrtezaj, surprizë mahnitëse Bes Kallakut në 2-vjetorin e martesës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë një nga çiftet më të bukura të shoubizit shqiptar. Sot çifti i mrekullueshëm feston dy vjetorin...

Pse për Bes Kallakun, martesa me Xhensilën, nuk është dita më...

Të gjithë çiftet, kur kurorëzojnë dashurinë e tyre, e cilësojnë ditën e martesës si më të bukurën e më të lumturën. Por, kur ata bëhen...

Ja dy artistët shqiptarë, që sot arritën nga 1 milionë ndjekës...

Për personazhet vip, numri i ndjekësve në Instagram, është shumë i rëndësishëm për ta. Ndërsa Enca kryeson mbi të gjithë artistët shqiptarë me 2.1...

Bes Kallaku poston foton me Ajkën: Zot, a ke një minutë...

Një vit më parë, aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Edhe pse Besi dhe Xhensila...

Bes Kallaku sjell këngë të re, dhe është shumë ritmike

Bes Kallaku përveçse një aktor humori shumë i talentuar, vazhdimisht sjell dhe projekte muzikore. Ditën e djeshme, në ditëlindjen e parë të vajzës së tij,...

Video/ Sa e ëmbël! Ajkën e pamë të sapolindur, tani shikojeni...

Dje vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen e saj të parë. Mëngjesin e djeshëm ata postuan foto e...