16:02 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: Bebe Rexha

Foto/ Bebe Rexha dhe Elvana Gjata veshin të njëjtin fustan

Bebe Rexha është ylli që i dha mirëseardhjen Vitit të Ri 2019, në Times Square të Nju Jorkut. Dhe këngëtarja me origjinë shqiptare nuk...

Fansja ka vetëm një dëshirë për Krishtlindje, Bebe Rexha: Duhet ta...

Bebe Rexha ka bërë publike statusin e një fansje në Twitter, e cila këto Krishtlindje ka dëshirë të takojë atë. “E vetmja gjë që kërkoj...

Pasi u nominua në Grammy, Bebe Rexha ka një mesazh për...

Bebe Rexha është këngëtare ne origjinë shqiptare, që ka arritur shumë lart në karrierën e saj muzikore jashtë vendit. Së  fundmi ajo është nominuar...

Kënga e Bebe Rexhës renditet te më të dëgjuarat për vitin 2018

Billboard ka renditur 10 këngët me të dëgjuara për vitin 2018. Mes tyre është edhe kënga e artistes me origjinë shqiptare, Bebe Rexhës. Kënga e...

Nuk do e besoni sa udhëtime ka bërë këtë vit Bebe Rexha,...

Bebe Rexha është një këngëtare shumë e suksesshme në tregun muzikor ndërkombëtar. Për shkak të karrierës, asaj i duhet të lëvizë shumë shpesh nga...

Nuk do e besoni ku do performojë Bebe Rexha, së shpejti!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, sapo na ka dhënë një lajm të mirë. nëpërmjet një story në Instagram, këngëtarja tha se do performojë...

Dua Lipa flet për Era Istrefin, Rita Orën dhe Bebe Rexhën

Këngëtarja Dua Lipa ka mbërritur në aeroporti ne Prishtinës aty ku ka dhënë edhe një konferencë për mediat, dhe ka folur për koleget e...

Bebe Rexha: Publikimi i albumit ‘Expectations’ ishte sikur të lindja

Në qershor Bebe Rexha ka publikuar albumit e saj 'Expectations', dhe ajo e ka pranuar që nxjerrja në treg, ishte sikur të linde një...

Pse Bebe Rexha nuk këndon këngë që s’i ka realizuar vetë?

Puna që bën vet në një projekt është shumë e rëndësishme, dhe Bebe Rexha e thonë pa asnjë dyshim që nuk mund të këndojë...

Pas Rita Orës, Bebe Rexha puthet në buzë me një tjetër...

Bebe Rexha ka marrë pjesë në ceremoninë Grammy Awards e cila ka shkuar atje me një fustan të gjatë me dekoltenë e hapur dhe...

Foto/ Bebe Rexha zhduk nga Instagrami postimin për Kryemadhin

Para pak ditësh, këngëtarja e njohur Bebe Rexha bëri një postim në Instagram, ku shprehte mbështetjen për kreytaren e LSI, Monika Kryemadhi. “Ka akoma 3...

American Music Awards/ Mediat e huaja kritika të forta Bleona Qeretit...

Mbrëmjen e së dielës në Los Angeles u zhvillua eventi “American Music Awards’,dhe mediat botërore kanë komentuar si ҫdo event, veshjet e pjesëmarrësve. Ndër veshjet...

4 këngëtare shqiptare do të pushtojnë Moskën këtë verë

Plot 4 këngëtare shqiptare, dhe se kemi fjalën vetëm për ato që performojnë nëpër botë, do të performojnë në një nga festivalet më moderne të...

Fotoja seksi e Bebe Rexhës zbulon defektin që ka në trup

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha po shijon për momentin pushimet në Greqi. Bukuroshja bionde, poston vazhdimisht foto nga vendet që viziton. E radhës...

Bebe Rexha sulmon Rihannën: Nuk di të këndosh

Duket se kënga “Monster” e Rihannës dhe Emimen-it ka qenë pikënisja e një urrejtjeje kaq të madhe të cilën Bebe e shfaq publikisht edhe...