19:26 - 5 Dhjetor, 2019

Etiketim: Bebe Rexha

Bebe Rexha pas vizitës në Shqipëri: E kam zemrën mal, të...

Dy ditë më parë, Bebe Rexha erdhi në Shqipëri, për  të parë nga afër të dëmtuarit nga tërmeti i 26 nëntorit. Ajo u premtoi...

Bebe Rexha thirrje shqiptarëve jashtë: Kontribuoni për të ndihmuar familjet e...

Këngëtarja shqiptare, me famë botërore, Bebe Rexha, ndërsa ndodhej në Bizë për të parë nga afër familjet e dëmtuara nga tërmeti 6.4 ballë u...

Bebe Rexha shkon në Bubq: Do t’u ndërtoj shtëpitë dy familjeve

Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri. Këngëtarja shqiptare, me famë botërore ka shkuar për herë të parë në Bubq, një zonë e cila u...

Ndjekësja i tha se duhet të dobësohet, shihni si i kthehet...

Nuk e di se kush ua ka mësuar disa njerëzve mënyrat e sjelljes, sepse siç duket, çdo javë dikush, që nuk ia ka haberin...

Detaji i veçantë që kanë fotot e Bebe Rexhës, në Instagram!

Bebe Rexha është një nga artistet e njohura shqiptare në botë, shumë e suksesshme. Profili i saj Instagram është një nga hapësirat ku ajo...

Mezi e mbajnë këmbët, Bebe Rexha tregon si ndihet pas koncerteve!

Këngëtarët, në përgjithësi, programin e tyre e kanë shumë të ngarkuar me koncerte. Të ngjitesh në skenë, të performosh për disa orë duke kënduar e...

Bebe Rexha poston videon krah njeriut më të dashur!

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur koncert në Los Angeles, Kaliforni. Ndërsa ishte gati të ngjitej në skenë, ajo ka përqafuar...

Bebe Rexha bëhet nostalgjike, kujton fillimet e karrierës

Bebe Rexha, një nga artistet shqiptare më të sukseshme në botë, është bërë paska nostalgjike për vitet e shkuar, dhe ka postuar disa foto...

Shumë shpejt, Mc Kresha sjell bashkëpunimin me Bebe Rexhën!

Mund t’ju vijë si çudi, por është e vërtetë! Reperi shqiptar Mc Kresha do të sjellë shumë shpejt një bashkëpunim me artisten e njohur...

Ëndrrat e adoleshencës, Bebe Rexha, i realizoi mbrëmë!

Mbrëmjen e djeshme, artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, mori pjesë në Javën e Modës në Nju Jork. Ajo u ngjit në pasarelën...

Si u bë kaq e suksesshme? Bebe Rexha tregon sekretin

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare e cila është në majat e karrierës së saj muzikore, në botë. Përmes një postimi në Instagram,...

Nuk do ta bëj më, Bebe Rexha poston videon e dasmës...

Para disa ditësh, Bebe Rexha postoi një foto me fustan nusërie, duke thënë se është martuar. Së fundmi, ajo ka zbuluar se e gjitha...

Video/ Shikoni si Bebe Rexha e përkëdhel qenushin e saj, duke...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, edhe pse ka një karrierë të sukseshme dhe njihet botërisht, kurrë nuk e ka mohuar prejardhjen e saj. Sa...

Rrathët e zinj poshtë syve, Bebe Rexha tregon arsyen pse i ka...

Bebe Rexha është një nga artistet shqiptare të njohura në botë, dhe suksesin e saj e ka arritur me shumë punë dhe këmbëngulje. Ajo...

Instagrami vs jeta reale, sipas Bebe Rexhës

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, sapo ka nisur pushimet verore. Ajo ka zgjedhur të pushojë në Maltë, dhe këtë na e ka treguar...