10:01 - 26 Qershor, 2019

Etiketim: Bebe Rexha

Video/ Bebe Rexha merr propozim për martesë!

Këngëtarja Bebe Rexha, pak para nisjes së koncertit mbrëmjen e  djeshme, ka marrë një propozim për martesë. Propozimi me shaka  i ka ardhur nga anëtari...

Bebe Rexha: Nëse nuk bëj këtë veprim në koncert, përformanca ime...

Tashmë, për këngëtarët, ka nisur zyrtarisht sezoni i koncerteve muzikore. Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare, ka nisur koncertet , ku argëton me këngët...

Foto/ Bebe Rexha e vogël, brune dhe me baluke

Pavarësish sesa Bebe Rexha luan me stilin e saj të flokëve, ne gjithmonë jemi mësuar me flokët e saj bionde dhe të shkurtra. Por,...

Bebe Rexha nxjerr foton: Ja si duket një vajzë në Instagram,...

Në Instagram, duket se të gjithë vajzat janë përfekte, por në realitet nuk është kështu. Bebe Rexha, një nga këngëtaret shqiptare më të sukseshme...

Bebe Rexha: Michelle Obama, presidentja e ardhshme e SHBA

Ish-Zonja e parë e SHBA-ve, Michelle Obama, festoi Ditën Kombëtare të Nënshkrimit me mijëra studentë të Universitetit të Kalifornisë, në Los Anxhelos, të mërkurën. Në...

Bebe Rexha pëson aksident, ja gjendja e saj!

Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila është shumë e suksesshme në botë, ka pësuar një aksident me makinë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja përmes...

Bebe Rexha: U lëndova kur stiluesit më refuzuan për shkak të...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka zbuluar për fansat e saj se sa shumë keq dhe e lënduar është ndjerë kur stiluesit e...

Foto/ Si u veshën këngëtarët e famshëm, në iHeartRadio Awards

Të enjten mbrëma u mbajt në Los Anxhelos eventi i iHeartRadio Awards, ku morën pjesë gjithë yjet e muzikës. Në këtë natë, shumë vipat...

Nuk mori çmim në Grammy, Bebe Rexha ka dy fjalë për...

Mbrëmjen e djeshme u ndanë çmimet Grammy për artistët më të talentuar në muzikë. Mes shumë të nominuarve ishte dhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha. Ajo...

Foto/ Bebe Rexha dhe Elvana Gjata veshin të njëjtin fustan

Bebe Rexha është ylli që i dha mirëseardhjen Vitit të Ri 2019, në Times Square të Nju Jorkut. Dhe këngëtarja me origjinë shqiptare nuk...

Fansja ka vetëm një dëshirë për Krishtlindje, Bebe Rexha: Duhet ta...

Bebe Rexha ka bërë publike statusin e një fansje në Twitter, e cila këto Krishtlindje ka dëshirë të takojë atë. “E vetmja gjë që kërkoj...

Pasi u nominua në Grammy, Bebe Rexha ka një mesazh për...

Bebe Rexha është këngëtare ne origjinë shqiptare, që ka arritur shumë lart në karrierën e saj muzikore jashtë vendit. Së  fundmi ajo është nominuar...

Kënga e Bebe Rexhës renditet te më të dëgjuarat për vitin 2018

Billboard ka renditur 10 këngët me të dëgjuara për vitin 2018. Mes tyre është edhe kënga e artistes me origjinë shqiptare, Bebe Rexhës. Kënga e...

Nuk do e besoni sa udhëtime ka bërë këtë vit Bebe Rexha,...

Bebe Rexha është një këngëtare shumë e suksesshme në tregun muzikor ndërkombëtar. Për shkak të karrierës, asaj i duhet të lëvizë shumë shpesh nga...

Nuk do e besoni ku do performojë Bebe Rexha, së shpejti!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, sapo na ka dhënë një lajm të mirë. nëpërmjet një story në Instagram, këngëtarja tha se do performojë...