19:45 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: bashkeshort

Presidenca nuk është shtrati bashkëshortor, Z.President!

Nga Luljeta Çipi Ilir Meta është ndoshta Presidenti i vetëm në historinë e vendit, që e ka bjerrë aq shumë në vlera institucionin dhe figurën...

E akuzoi për tradhti, gruaja: Ish-burri më theu karrigen në kokë

Dy ditë më parë, 45-vjeçari nga Durrësi Lulzim Merja rrëfeu në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” në News24 se është braktisur së...

Vrasja e trefishtë tek Unaza e Re, gruaja e autorit: Si...

Pas ngjarjes makabretë ditës së djeshme në zonën e Unazës së Re, ku Majlind Lila qëlloi me pistoletë mbi Bujar dhe Valentina Mataj, të...

Adelina Ismaili, bën dedikimin më të bukur për bashkëshortin

Martesa e Adelina Ismailit me Val Krasniqin, është shumë e fortë. Këtë e ka thënë shpeshherë vetë këngëtarja në intervista të ndryshme duke shprehur...

Zonja e hekurt e vettingut humb bashkëshortin

Kryetarja e Komisionit  të Pavarur të Kualifikimit, Genta Tafa-Bungo, ka humbur bashkëshortin e saj Edi Tafa. Mësohet se 55-vjeçari ka humbur jetën pas një ataku...

Nënë pas moshës 50-vjeçare? Ja trendi më i ri!

Lajmi se Brigitte Nielsen ka lindur një fëmijë në moshën 54-vjeçare ka përqendruar të gjithë vëmendjen masive në rritjen e numrit të nënave më...

Emina Çunmulaj dedikim bashkëshortit: Jam krenare për ne!

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare, shpesh bën postime në Instagram, kryesisht me të bijën, ose vetë, por rrallëherë shohim ndonjë gjë më bashkëshortin. Emina i ka...

Aktorja Mimika Luca/ Dashuria më bashkëshortin nisi në pishinën e Teatrit...

Nga Ani Jaupaj Sikur Mimica Luca të mos kishte vendosur të fliste pas kaq shumë vitesh shkëputje nga teatri e jeta publike, pakkush do ta dinte...