22:41 - 29 Janar, 2020

Etiketim: bashke

Ribashkohet SHBLSH, grupi më i famshëm i humorit. Ja ku do...

Grupi i famshëm  “SHBLSH” bëhen bashkë në Klanifornia. Lajmin e ka bërë të ditur producenti i Klanifornisë, Turjan Hysko. Ndërsa poston një foto të...

Rebelët më të famshëm në botë, bëhen bashkë pas 11 vjetësh

RBD-Rebelde ka qenë grupi më i dashur për të gjithë të rinjtë 11 vjet më parë. Me bëmat, historitë e tyre ata mbërthyen pas...

Foto/ Kur Ikonomset bëhen bashkë!

Mariza Ikonomi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Mariza ndodhet në Las Vegas, me të ëmën dhe motrën. Këtë na...