21:42 - 11 Nentor, 2019

Etiketim: ballkon

Ke ballkon të rrezikshëm, ish-missi komenton deklaratën e Kujtim Gjuzit

Deputeti Kujtim Gjuzi, pak ditë më parë në një studio televizive ngacmoi live, ish-missin shqiptar, Silvana Bushati, duke i thënë se ka “ballkon” të...

Ngjarja në Librazhd/ Djali i binte murit me kokë kur gjeti...

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e mbrëmjes së të premtes në Librazhd. Daut Gjokola ka goditur 15 herë me thikë...

Disa ide fantastike, si të organizoni ballkonin, me lule!

Ajo që i jep kuptimin dhe bukurinë një ballkoni, janë lulet. Lulet gjithmonë janë një dekor i preferuar për shtëpinë, sidomos kur bëhet fjalë...

Të pëlqen të qëndrosh në ballkon. Jepi vetes kënaqësi dhe komoditet,...

Ju pëlqen të shpenzoni kohë në ballkon? Atherë ndiqni këshillat tona për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të rehatshëm. Shihni disa nga...

Ide brilante për ballkonin e shtëpisë suaj

Ballkoni nuk duhet konsideruar vetëm si një vend për të varur rrobat, apo për t’i hedhur një sy makinës së parkuar poshtë pallatit, apo...

“Askush s’më do”, vajza tenton të hidhet nga ballkoni

Një vajzë italiane ka tentuar të hidhet nga ballkoni i apartamentit ku banonte në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ditës së...