17:34 - 14 Tetor, 2019

Etiketim: babai

Shkëlzeni apo i ati? Ja kush është këshilluesi më i mirë...

Blogerja e njohur Armina Mevlani, e ftuar sot në emisionin e Bieta Sulos, “Ftesë në 5”, ka folur për jetën e saj dhe planet...

Fjalët e bukura të Fifit, për mbretin e saj të zemrës!

Këngëtarja e njohur Fifi, përmes një postimi në Instagram, i ka uruar ditëlindjen babait të saj, të cilin e konsideron mbret të zemrës. Ajo, ka...

Ajola Xoxa kujton të atin, prek me dedikimin

Ajola Xoxa ka humbur babain muaj më parë, ndërsa dhimbja i ka mbetur po e njëjtë. Gjithmonë e kujton të atin, ndërsa vazhdimisht bën...

Rozana Radi prek me fjalët për të atin: Humba veten kur...

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një postim të ndjeshëm për të atin. Ajo, përmes një statusi në...

Meghan Makle ndërpret përfundimisht marrëdhëniet me të atin

Ndërsa të gjithë janë të interesuar të dinë nëse Meghan Markle lindi apo jo, ajo përgatitet për amësinë dhe po heq largon nga jeta,...

Sipas shenjave astrologjike, këta janë baballarët më të mirë

Meshkujt e këtyre shenjave kanë dhuntinë e të qenit baballarë të shkëlqyer. Peshorja- super babai. Meshkujt e kësaj shenje janë baballarë të mrekullueshëm. Ata dinë...

Meghan Markle: Do komunikoj me babanë , kur ai të mos...

Fundjavën që lamë pas, babai i Meghan Markle, Thomas, ka dalë sërish në media dhe ka treguar disa letra që sipas tij, ia ka...

Vdekja e 13-vjeçares, babai: Nuk vrau veten, ja ku dyshoj!

Sot në studion  e emisionit “Me Zemer te Hapur” të autores Evis Ahmeti  do të rrëfehet për herë të parë babai i vajzës 13...

Stresi i arrestuar, reagon i ati: Hakmarrje nga regjimi. Mos u...

Pas arrestimit të Stresit ka reaguar edhe babi i reperit, Sali Lushaj, njëkohësisht edhe ish-truproja e ish-kryeministrit, Sali Berisha. Përmes një postimi në Facebook,...

Ekzekutimi i informatorit të policisë në Memaliaj, babai apel shtetit për...

  Babai i Alket Muhos, informatorit të policisë, i cili denoncoi mbledhjen e kanabisit  në Tepelenë,  kërkon nga shteti të gjejë dhe të vërë para...

Moderatorja e njohur humb njeriun e dashur

Moderatorja e njohur e programit “Njerëz të Humbur” Aida Shtino ka humbur ditën e sotme njeriun më të dashur, babain e saj. Babai i Shtinos...

Babai i penduar i kërkon falje djemve: Më falni që ju...

Një histori tepër prekëse dhe plot emocione u transmetua në "Dua të të bëj të lumtur". Pas humbjes së bashkëshortes nga një sëmundje e...

Pas vdekjes së 13 vjeçares nga Puka, Babai: Mjeku më tha...

8 ditë pas vdekjes së 13-vjeçares, familja Smajli nga fshati Berishë i Pukës ka thyer heshtjen duke bërë me faj bluzat e bardha në...

I suksesshëm, por jo i lumtur. Babai i jep një mësim...

Një njeri që kishte bërë karrierë të madhe, u nis për te i ati, të cilin nuk kishte vizituar një kohë shumë të gjatë....

Ja çfarë i thotë Inis Gjoni vajzës për mungesën e të...

Regjisorja e njohur Inis Gjoni, e ftuar në emisionin “Wake up”, ka folur përveç premierës së saj të re “Çifti i çuditshëm”, edhe për...