06:41 - 17 Nentor, 2019

Etiketim: baba

Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë, zbulohet...

Shumë shpejt, Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Këtë fakt e pranoi vetë të dielën e kaluar kur prezantoi këngën...

Gaz Paja bëhet baba për herë të parë

Aktori i humorit Gaz Paja është bërë baba për herë të parë. Burime të sigurta për dritare.net bëjnë të ditur se sot bashkëshortja e...

Historia e jashtëzakonshme e Saderit: U rrita nga një baba me...

Kur jemi të vegjël, dashuria dhe mbështetja që marrim nga prindërit bëhen gjërat më të rëndësishme në jetën tonë. Por e imagjinoni dot, sikur...

Prek babai i Ergi Dinit: Ndonjëherë bëhem ta marr në telefon!

Sot këngëtari i ndjerë, Ergi Dini do të festonte 25-vjetorin e lindjes. Por një aksident i tmerrshëm me motor, i mori jetën në nëntor...

Historia e trishtë e Artës: Donin të më prostituonin, mamaja më...

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” ka sjellë përballë njëra- tjetrës, nënë e bijë. Historia e jetës së Artës merr tjetër rrjedhë kur...

Foto/ I ati feston datëlindjen, Jonida Maliqi poston foton ulur në...

Këngëtarja, Jonida Maliqi ka një raport të shkëlqyer me prindërit e saj. Me të ëmën e kemi parë më shpesh, sidomos gjatë pushimeve të...

Rrëfimi prekës dhe lutja e një babai që e humbi të...

Kjo letër është shkruar nga një baba që humbi një nga binjakët e tij krejt papritur dhe kuptoi që për disa gjëra, është vërtet...

Flet babai i djalit nga Elbasani që u përdhunua nga një...

Një ngjarje e rëndë goditi opinionin publik në 23 korrik të këtij viti. Një 18-vjeçar nga Elbasani, i cili vuan nga prapambetja mendore, u...

Cristiano Ronaldo shpërthen në lot, kur sheh videon e të atit

Cristiano Ronaldo shpërthen në lot pasi sheh një video të babait të tij të ndjerë, i cili shprehet krenar për arritjet e të birit. Yllit...

Djali godet me sëpatë të atin, në Lushnjë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure, në Lushnjë, ku djali ka goditur me sëpatë të atin, duke e lënë...

Foto/E kishte mbajtur të fshehtë, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë...

Këngëtari i mirënjohur Renis Gjoika, nipi i të madhi Aleksandër Gjoka është bërë baba për herë të parë. Askush nuk e dinte se çifti Gjoka...

Në Ditën e Baballarëve, princi Harry publikon foton e ëmbël me...

Sot është Dita e Baballarëve. Dhe princi Harry e feston për herë të parë këtë ditë të veçantë. Princi Harry e ka uruar këtë ditë...

Chris Brown do të bëhet sërish baba, tani me ish të...

Këngëtari 30-vjeçar, Chris Brown do të bëhet baba për herë të dytë, por këtë herë me ish të dashurën Amyka Harris. Ylli i “She Ain’t...

U bë baba për herë të tretë, Sidriti rrëfen emocionet në...

Këngëtari dhe bashkëpunëtori i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” që transmetohet çdo të premte në Neës24 është bërë sërish baba. Dje ai njoftoi ardhjen në...

Foto/ Këngëtari i dashur i shqiptarëve bëhet baba për herë të...

Një nga këngëtarët më të dashur të shqiptarëve, Sidrit Bejleri është bërë baba për herë të tretë dhe lajmin e bën të ditur në...