13:12 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: audiopergjim

U lirua nga Gjykata, Babalja: Kam frikë të kthehem, në Shqipëri

Gjykata e Prishtinës ka liruar nga burgu, ‘Babalen’ ose Albert Veliun, i cili ishte arrestuar në Kosovë për llogari të drejtësisë shqiptare. Albert Veliu...

Prokuroria, sekuestron videon e publikuar nga Salianji

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar sot, videon e publikuar nga deputeti i PD-së, Ervin Salianji. Në këtë video shfaqej, Fredi Alizoti, i...

Audiopërgjimi/ Rama-Bashës: Aktori i papaguar, të nxori cullak

Përmes një postimi në Twitter, kryeministri i vendit, Edi Rama ka sulmuar edhe njëherë liderin e opozitës, Lulzim Basha. Rama i thotë me ironi Bashës:...

Audiopërgjimi i montuar/ Prokuroria: Burg për Albert Veliun dhe interpretuesin e...

Vetëm pak ditë më parë mbërriti në Ministrinë e Drejtësisë, ekspertiza e audiopërgjimit të publikuar nga PD-ja, që implikon për pazare droge,  vëllanë e...

Mbërrin ekspertiza e audiopërgjimit me ‘Babalen’: Materiali i montuar

Burime nga hetimi thanë se ekspertët e huaj kanë konstatuar se në bisedën e transmetuar ka shkëputje dhe ndërhyrje të zërave. Gjithashtu ekspertët janë...

Endri Fuga reagon, pas akuzave të PD për Agron Papulin

Ditën e sotme, përmes një postimi në Twitter, këshilltari i kryeministrit, Endri Fuga ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se Rama i kishte...

Audiopërgjimi/ Biba: Jam i ofenduar, gjyqtarin Bianku e kam mik

Pasditen e sotme, përmes një konference për shtyp, nënkryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar Bina ka sqaruar çështjen e audiopërgjimit. Biba akuzohet se...

Dëshmitari X rrëfen 5 orët në Prokurori: Jo hakmarrje ndaj Agron...

Albert Veliu, i njohur ndryshe edhe si “dëshmitari X”, në audio-përgjimin e publikuar nga Partia Demokratike deklaron për “Panorama”, se në Prokurorinë e Krimeve...

Dritëhijet e dëshmitarit X, mashtrimet seriale rrëzojnë audiopërgjimin

Një spirale gënjeshtrash të vërtetuara vendosin në pikëpyetje të thellë besueshmërinë e “superdëshmitarit X”, personit të reklamuar ditën e sotme nga Partia Demokratike si...

Paralajmërimi i Lubonjës: Jemi në pragun e diktaturës, mazhoranca kërcënim

Mbrëmjen e djeshme, i ftuar në emisionin, “Opinion”, në TV Klan, analisti dhe publicisti, Fatos Lubonja ka folur në lidhje me rastin e vëllait...

Audiopërgjimi i Agron Xhafajt/ Rama: Mashtrim publik

Edi Rama, gjatë fjalës së tij, në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PS-së, ka folur edhe për audiopërgjimin e publikuar nga PD-ja. Sipas Ramës,...