17:04 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: audio-pergjim

Audio-përgjimi/ Salianji: Zëri i Xhafajt, Rama dështoi në prodhimin e filmit,...

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar për audio-përgjimin e vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, Agron Xhafajt....

Audiopërgjimi / PD: Bianku është ankuar në Strasburg, Rama ideator i...

Ditën e djeshme, PD-ja ka publikuar një audiopërgjim,  i cili akuzonte nënkryetarin e KQZ, Denar Biba se ka shantazhuar, gjyqtarin Ledi Bianku në Strasburg. Ndërkohë,...

Zëri në përgjim nuk është i vëllait të Xhafës? Zbulohet dëshmitari...

Hetimi i dosjes shumë të përfolur në politikën Shqiptare të audio-përgjimit të pretenduar mes Albert Veliut (Babalja) dhe Agron (Geron) Xhafaj, vëllait të ministrit...