12:17 - 16 Korrik, 2019

Etiketim: astrologji

Ja misioni juaj në jetë sipas shenjës astrologjike

Kush jam? Çfarë do të bëj? Për çfarë shërbej? Cili është misioni im në tokë? Të gjithëve na ndodh të reflektojmë për kuptimin e...

Një lloj pice për çdo shenjë astrologjike

Margarita, katër djathërat, Diavola... Ja pica që bën për ju sipas shenjës astrologjike që keni. Dashi: Pica me djathë dhie, domate të thata dhe borzilok....

Më thuaj shenjën astrologjike të të them çfarë të bën të...

Shenjat astrologjike nuk janë joshëse për të njëjtat arsye. Ndërkohë që Shigjetarët i bën buzëqeshja të jenë sharmantë, binjakët janë interesantë për shkak të...

Dita e zgjedhjeve: Shenjat astrologjike të liderëve përballë njëra- tjetrës

Ashtu si të gjithë ne edhe liderët tanë kanë shenja të ndryshme astrologjike. Edi Rama për shembull është i shenjës së gaforres, Lulzim Basha ...

Sipas shenjës së tij astrologjike, ja si ta joshni një mashkull

Sapo keni takuar dikë që ju pëlqen, por nuk dini si ta joshni? Ja fjala që ai dëshiron të dëgjojë për t'u afruar me...

Shenjat astrologjike që kanë më shumë nevojë për liri në çift

Jo të gjithë kemi të njëjtin koncept për lidhjen dhe disa shenja janë më të dhëna se të tjerat. Ka nga ata që e...

Ja shenjat astrologjike me karakterin më të fortë

E dini cilat janë shenjat që nuk durojnë shumë, debatojnë, ulërasin dhe konfliktohen? Zbulojini! Luani. Kjo shenjë zjarri e influencuar kryesisht nga Dielli, do gjithmonë...

I dinit? Ja disa të vërteta mbi personat e shenjës së...

Astrologjia është art më vetë që bazohet tek pozicionimi i yjeve në momentin e lindjes dhe përcakton personalitetin dhe tiparet e karakterit të çdo...

Ja defektet më të madha të personave të shenjës së Akrepit

Të aftë për më të mirat dhe më të këqijat, akrepat janë shumë kompleksë. Më mirë shmangini t'i keni armiq dhe këtë gjë për...

Femrat më tërheqëse të zodiakut? Ja cilat janë sipas meshkujve

Femrat kanë çdo gjë që duhet për të joshur meshkujt e për t'i "çmendur" ata. Bukuria e tyre është pika e dobët e meshkujve...

Çfarë mikeshe jeni sipas shenjës tuaj astrologjike

Në grupin e mikeshave me siguri e njihni njëra -tjetrën shumë mirë. Të gjitha mund të jeni të ndryshme, por secila luan një rol...

Sipas shenjës astrologjike, ja marka luksoze që ju përfaqëson

Dashi: Bugatti. Marka e makinave luksoze është ajo që i shkon për shtat imazhit të dashëve. Demi: Chanel. Diskretë dhe njëkohësisht të veçantë, stili i...

Çfarë nuk duhet t’i thoni dikujt sipas shenjës së tij astrologjike

E keni vënë re sesi disa shprehje apo fjalë të zakonshme në dukje nxitin reagimin e ashpër të dikujt? Në fakt është shenja astrologjike...

Ja objekti juaj fatsjellës sipas shenjës astrologjike

Keni nevojë për më shumë fat këto kohë? Mos zgjidhni çdo lloj objekti fatsjellës sepse ai duhet t'iu përshtatet. Sipas shenjës tuaj të horoskopit...

Çfarë joshëse jeni sipas shenjës tuaj astrologjike

Nëse femrat akrep janë misterioze kur joshin një mashkull, bricjapet nga ana e tyre janë shumë më shprehëse. Po ju çfarë lloj joshëse jeni?...