20:09 - 26 Janar, 2020

Etiketim: Astrit Patozi

Patozi: Meta thotë po bëhet nami të kapim armët, Basha takon...

Kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i ftuar në "Report Tv" ka thënë se për krizën politike në vend po përdoret si pretekst Gjykata...

Patozi në mbrojtje të Hajdarit: Më shumë të marrë, se të...

Deputetja, Rudina Hajdari është përballur me një incident pasditen e sotme, ndërsa shkoi të vizitonte të rinjtë në Shkodër, në shkollën e gjuhëve të...

Reagimi për moskonfirmimin e Sakos, Patozi-Bashës: O fol e mba, o...

Reagimit të Lulzim Bashës për moskonfirminin nga Gjykata për kryebashkiaken e Durrësit, Valbona Sakos, i është përgjigjur kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi. Përmes një...

Astrit Patozi: Bindja Demokratike do t’i ankimojë zgjedhjet e 30 qershorit!

Kreu i partisë Bindja Demokratike, përmes një postimi në Facebook, njofton se do t'i ankimojë zgjedhjet e 30 qershorit, në të cilat mori pjesë. Patozi...

Astrit Patozi: Dakord me Metën, të bëjnë test mendor, ndikon dhe...

Kordinatori i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi është shprehur se është dakord me propozimin e presidentit Meta për të bërë test mendor qeveria, presidenti...

Nuk mori asnjë bashki, Astrit Patozi: Humbi Bindja por fitoi Shqipëria

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi, i ftuar në emisionin ‘Top Talk’, ka deklaruar se pavarësisht rezultatit e dobët për forcën e tij politike...

Deklarata për Kolegjin Zgjedhor, Patozi: Pse reagon Basha, ai kërkon të...

Kreu i Partisë së re, Bindja Demokratike, Astrit Patozi i ftuar në emisioni ‘Real Story’ është shprehur se deklarata e Lulzim Bashës për vendimin...

Astrit Patozi: Protestat të pamjaftueshme për të rrëzuar qeverinë

Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi i ftuar në emisionin ‘Repolitix’ është shprehur se zgjedhjet lokale nuk mund të shtyhen vetëm nëse e...

Lefter Koka i kujton Bashës sulmin ndaj LSI në 2017: Për...

Deputeti i Durrësit,Lefter Koka, në një status në rrjetet sociale ka thënë se  se ka mbështetur partinë e re Bindja Demokratike me vullnetin e...

PD-LSI do kenë komisionerë në zgjedhje, Patozi: Sulm ndaj nesh, KQZ...

Kreu i Partisë më të re Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Gazment Bardhit se PD dhe LSI do...

Berisha ‘tradhton’ përfundimisht Astrit Patozin: Pas tij qëndron Rama

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin 360 Gradë, në Ora News i është përgjigur Edi Ramës pas akuzave se Patozi është 'i biri...

Reagon Patozi: Ja pse krijuam Bindjen Demokratike!

Kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi përmes një statusi në facebook, ka dhënë arsyet se përse u krijua partia e re. Patozi shkruan, se BD...

Bëhet kryetare e grupit parlamentar të PD, ja urimi i Astrit...

Ish-kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka uruar deputeten Rudina Hajdarin, pasi ajo është zgjedhur në krye të grupit të ri...

Patozi paralajmëron Rudina Hajdarin: Merre me të qeshur, është vetëm fillimi

Ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi përmes një statusi në facebook, i ka dalë në mbrojtje deputetes Rudina Hajdari e cila është komentuar shpesh për artikulimin...

Astrit Patozi: Opozita në greminë, Basha duhet të japë dorëheqjen

Në një intervistë televizive, këtë të mërkurë, Astrit Patozi, ish anëtar dhe deputet i Partisë Demokratike ka folur mbi PD-në, opozitën dhe krizën politike....