07:24 - 22 Janar, 2020

Etiketim: arjan ndoj

Atentati ndaj prokurorit/ Apeli lë në burg Redjan Rrajën

Gjykata e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Redjan Rrajës për t'u liruar, duke lënë në fuqi masën e sigurisë "arrest me burg". Rraja akuzohet si...

Arjan Ndoj dhe Aleksandër Laho dalin nga spitali. Ja çfarë thanë...

Prokurori Arjan Ndoj  dhe Aleksandër Laho i njohur si "Rrumi" kanë dalë nga spitali i Durrësit, disa javë pas atentatit me armë në Shkozet,...

Atentati ndaj prokurorit Ndoj/ Ja kërkesa që Kejvina Kthella i...

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, i ka bërë kërkesë Gjykatës së Krimeve të Rënda që t’i heqin sekuestron e automjetit, celularit dhe llogarive bankare. Gazetarja...

Prokurori Arjan Ndoj: Nuk kam konflikte me Redjan Rrajën!

  Prokurori i Prokurorisë së Durrësit, Arjan Ndoj, dhe Aleksandër Laho, që i shpëtuan atentatit me datën 1 nëntor në Shkozet të Durrësit, kanë mohuar...

Videoreportazh/ Pronat që po hanë koka në Gjirin e Lalëzit

Nga Isa Myzyraj e Daniel Muçaku Gjiri i Lalëzit ndodhet vetëm 30 minuta nga qyteti i Durrësit ndërsa është kthyer  në destinacion për të gjithë...

Atentati/ Lleshaj: Nuk dihet nëse Ndoj, është goditur për shkak të...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ftuar në “Opinion” ka thënë se krimi po goditet në çdo pjesë të Shqipërisë. “Grupet kriminale janë goditur kudo....

U shpall në kërkim për atentatin ndaj prokurorit/ Flet Juli i...

Personi tjetër i dyshuar për përfshirje në atentatin e 1 nëntorit te mbikalimi i Shkozetit ndaj prokurorit Arjan Ndoji, Julian Sula, i njohur ndryshe...

Arjan Ndoj flet për dosjet e gjetura në makinë pas atentatit

Kur kanë kaluar pesë ditë nga atentati ku mbeti i plagosur së bashku me dy miqtë e tij, prokurori Arian Ndoja po përpiqet të...

KLP letër Arta Markut: Nis hetimin për prokurorin Arjan Ndoj!

Këshilli i Lartë i Prokurorisë i ka nisur letër kryeprokurores Arta Marku, ku i kërkohet të nisë hetim disiplinor për prokurorin e Durrësit Arjan...

Prokurori Arjan Ndoj flet nga spitali: Drejtësia të zbardhë ngjarjen!

Prokurori Arjan Ndoj, të premten e shkuar i shpëtoi një atentati me armë zjarri, duke mbetur i plagosur. Ndërsa ndodhet në repartin e ortopedisë...

Atentati ndaj prokurorit, Klodiana Lala: Edhe 2 autorë të atentatit pranë...

“Një palë syze dielli e kanë ‘tradhtuar’ stomatologun Redjan Rraja, i ndaluar nga policia si një prej autorëve të sulmit me armë mbi makinën...

Pas atentatit flet prokurori Ndoj: Se kam shkelur kurrë ligjin!

Arjan Ndoji pohon se ai nuk është ndjerë në asnjë çast i kërcënuar me jetë, deri në momentin që emri i tij është lakuar...

Gazetarja Klodiana Lala: E takova prokurorin e plagosur, ishte i dëshpëruar

Gazetarja e kronikës në "News 24" Klodiana Lala, e ftuar në "Real Story" ka thënë se ajo e ka takuar prokurorin e plagosur pak...

Atentati ndaj prokurorit, Klodiana Lala: Shoqëruesi i tij ka lidhje me...

  Gazetarja Klodiana Lala, e ftuar në "News 24" ka folur për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj, pak ditë më parë në Durrës. Lala, është ndalur...

Gazetari zbulon detajet: Ja pse atentatorët e prokurorit Ndoj nuk e...

Gazetari i kronikës së zezë,  Spartak Koka ka zbuluar të tjera detaje në lidhje me atentatin në të cilin u plagos prokurori i Durrësit,...