13:12 - 23 Janar, 2020

Etiketim: Arian Cani

Arjan Çani tregon pse ka vendosur kokore në emision!

Emisioni Zonë e Lirë, këtë të premte ka nisur ndryshe nga herët e tjera. Moderatori Arjan Çani është shfaqur me kokore në emision, ndërsa ka...

Arian Çani: E kemi marrë pa sakrificë të drejtën e votës,...

Moderatori Arjan Çani i ftuar në emisionin ‘Open’, ka thënë se shqiptarëve u është dhënë shumë lehtë dhe pa asnjë sakrifica e drejta e...

Foto/ 22 vite Zonë e Lirë, Arian Çani shfaqet ndryshe në...

Arian Çani në hapje të emisionit “Zonë e Lirë”, u shfaq ndryshe nga çdo herë tjetër, pasi kësaj here ai mbante mjekër. Çanmi nuk ngurroi...

Arian Çani ç’kodon deklaratën e Saimir Tahirit

I ftuar në emisionin “360 gradë” gazetari Arian Çani ka deklaruar se deklarata e sotme e Saimir Tahirit ka qenë një deklaratë e koduar,...

Ҫani: Ja kush janë katër peshqit e mëdhenj!

I ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit gazetari Arian Ҫani ka folur me emra, duke thënë se katër peshqit e mëdhenj janë,...

Ҫani këshillon Bashën: Ja si, dhe kur bie qeveria!

I ftuar në “Studio e Hapur” gazetari Arian Ҫani, ka deklaruar se qeveritë bien kur ambasadat i vënë kryqin. Ҫani më tek ka këshilluar edhe...

Deklaratat e ambasadorit Lu, Ҫani: Dikush ta këshillojë të heqë dorë

Gazetari Arian Ҫani i ftuar në “Studio e Hapur” ka reaguar ashpër në lidhje me deklaratat e ambasadorit Donald Lu në lidhje me ato...

Foto/ Kështu se keni parë ndonjëherë Arian Çanin, një familjar i...

Kështu nuk e keni parë asnjëherë moderatorin e njohur, Arian Çani. Me kostum sportiv dhe në një qendër tregtare, bashkë me gruan dhe vajzën...

Deklaratat e Lu, Ҫani: Është thjeshtë një teatër

I ftuar në emisionin “360 gradë”, gazetari Arian Ҫani, ka komentuar edhe deklaratat e ambasadorit amerikan Donald Lu, në lidhje me klanet e krimit...

Ja vendi që ka zgjedhur Arian Çani të kalojë pushimet!

Vetëm pas ditë pasi i ka dhënë fund sezonit me programin “Zonë e lirë”, Çani ka fluturuar drejt Greqisë. Nuk është aspak çudi që...

Çani i sjell dhuratë timonin Ramës: Kujdes se pas 25 qershorit,...

Arian Cani e ka suprizuar kryeministrin Edi Rama duke i dhuruar nje timon ne studion e emisionit, por pa “airbag” Cani: I trashe njerëzit me...

Rama: Ja kush më urdhëroi të shkoj tek Çani!

Kryeministri i vendit Edi Rama, do të rikthehet sonte pas disa vitesh në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit. Gazetari dhe kryeministri prej vitesh...

Edhe po mori Rama 71 mandate, ai do të qeverisë me…

Gazetari Arian Çani është shprehur se pati një preson nga jashtë qe Rama me Bashën arritën marrëveshjen dhe ajo që vendosën ishte nxjerrja jashtë...

Arian Çani: Ju tregoj martesën time të parë me francezen

Nga oborri i shtëpisë greke, tek Përmeti ku mësoi shqipen, biçikletën dhe arratisjet e para. Nga marrëdhëniet e para seksuale mbi krevatin bashkëshortor të...

Arian Çani: Dëshira e Ramës është që Shqipërinë ta menaxhojë Turqia

Gazetari Arian Çani, i ftuar ditën e sotme në emisionin “Studio e Hapur” në News24, bëri një deklaratë të fortë duke thënë se ka...