16:40 - 13 Nentor, 2019

Etiketim: arena ne ora news

Deputeti Halit Valteri: Djegia e mandateve, kapriço e mosplotësimit të pazareve

Deputeti, Halit Valteri, hedh poshtë akuzat se opozita në Kuvend është patericë e qeverisë Rama. I ftuar në emisionin "Arena" nga Dritan Hila në RTV...

Alimadhi: Opozita nuk i ka të sigurta votat për reformën zgjedhore 

I ftuar në emisionin Arena në RTV ORA, kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ka thënë se në procesin e reformës zgjedhore, Partia Socialiste...

Negociatat/ Brahim Shima: Ta gjykojmë veten para Francës

Drejtori i informacionit në  RTV Ora News, Brahim Shima, i ftuar në emisionin Arena nga Dritan Hila, ka thënë se shqiptarët nuk janë gati...

Negociatat/ Marko Bello: Nuk ja vlen të bësh lobime, bota nuk...

Ish-ministri i integrimit, Marko Bello i ftuar në emisionin “Arena” , në RTV Ora tha se në situatën në të cilën është Shqipëria është...

Çipa: Problemet tona të brendshme nuk ndikojnë në negociatat

  I ftuar në emisionin Arena nga Dritan Hila, analisti Aleksandër Çipa ka thënë se problemet e brendshme të Shqipërisë nuk do të ndikojnë në...

Hoxha: Do shikoni një bashkëpunim jashtëzakonisht të gjallë me ndërkombëtarët të...

Filozofi dhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Elvis Hoxha i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora tha se Albin Kurti do të...

Gazetari: Protesta e opozitës nuk sjell ndryshim, protestojnë militantët

Gazetari Isa Myzyraj i ftuar në emisionin “Arena” nw RTV Ora u shpreh se maksimumi që mund të sjell protesta e opozitës është që...