03:51 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: Arena Kombëtare

Arena Kombëtare drejt fundit, Rama publikon pamjet!

Stadiumi "Arena Kombëtare" është drejt fundit dhe në nëntor do të zhvillohet  ndeshjet e para. Kryeministri Edi Rama, përmes një video në Facebook, ka...

Ja ndeshja që do të zhvillohet me 3 nëntor, në ‘Arenën...

“Arena Kombëtare” është në fund të punimeve. Stadiumi hap dyert me 3 nëntor, dhe Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar të enjten, gjatë hedhjes...

Rama nxjerr videon: Ja sistemi i ndriçimit në Arenën Kombëtare!

Ndërsa stadiumi Arena Kmbëtare është drejt përfundimit, kryeministri Edi Rama, dita ditës po na zbulon detaje të reja sesi do të duket. Mbrëmjen e sotme...

Biletat e shtrenjta në Arenën Kombëtare/ Zyrtari  i FSHF: Futbolli nuk...

Anëtari i komitetit ekzekutiv të FSHF-së, Arben Dervishaj, i ftuar në emisionin  “Pressing”, në Abc News, dha disa detaje në lidhje me stadiumin e...

Ndizen dritat/ Ja si duket Arena Kombëtare!

Mbrëmjen e sotme janë testuar prozhektorët në Arenën Kombëtare. Për herë të parë, dritat gjigande kanë rënë mbi Arenën e cila është e vendosur në...

Vasili: Në Arenën Kombëtare, nuk do të luhet kurrë ndonjë finale...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një postimi në facebook,  ka shkruar se sipas tij stadiumi i ri Arenës Kombëtare, do të...

Kryeministri Rama poston foton e Arenës Kombëtare

Mbrëmjen e sotme, kryeministri Edi Rama, ka ndarë një foto në Facebook, të stadiumit “Arena Kombëtare”, i cili është drejt përfundimit. https://www.facebook.com/edirama.al/photos/a.10151850199621523/10156988435766523/?type=3&theater Kujtojmë se disa ditë...

Video/ Arena Kombëtare drejt fundit, fillon shtrimi i tapetit

  Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna në stadiumin “Arena Kombëtare”. Tanimë, duket se gjithçka është drejt fundit,...

Video/ Dritan Shakohoxha për herë të parë te Arena Kombëtare: Mrekulli!

Komentatori i futbollit, Dritan Shakohoxha ka shkuar për herë të parë te stadiumi "Arena Kombëtare", në Tiranë. Shakohoxha ishte bashkë me moderatorin e njohur, Ardit...

Nuk do të quhet “Arena Kombëtare”, FSHF nxjerr në shitje emrin...

Ndërsa punimet në stadiumin i cili pritej të quhej "Arena Kombëtare" janë drejt fundit, Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur punën për të gjetur...

Rama nxjerr videon: Pamje nga kantieri i Arenës Kombëtare

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama, ka ndarë një video me ndjekësit në Facebook, ku shfaqen pamje nga stadiumi ‘Arena Kombëtare’. Stadiumi është drejt përfundimit,...

Video/ U tha se do hapej në 11 qershor, por ja...

“Arena Kombëtare”, ose siç e kemi quajtur më parë stadiumi “Qemal Stafa” pritet ti hapë dyert për të pritur ndeshjen e parë në fillim...

Video/ Tymi i zi përfshin Arenën Kombëtare

Shtëllunga tymi të zi janë parë te Arena Kombëtare në Tiranë, e cila është në ndërtim e sipër. Në videon e publikuar nga Shqiptarja.com duket...

Foto/ Benda “Arenës Kombëtare”, stadiumit më të madh shqiptar

Federata Shqiptare e Futbollit ka hapur dyert e kantierit, ku po punohet për ndërtimin e stadiumit “Arena Kombëtare”. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, bashkë...

Stadiumi “Arena Kombëtare”, Erion Veliaj: Një xhevahir për Tiranën

Ndërtimi i stadiumit “Arena Kombëtare” në kryeqytet brenda 15 muajsh do të jetë gati të hapë portat për të mirëpritur skuadrat dhe tifozët. Punimet,...