17:08 - 23 Shkurt, 2020

Etiketim: archie

Mbretëresha Elizabet trishtohet shumë, se s’do ta shohë Archie-n teksa rritet

Gjërat po marrin rrjedhë tjetër në pallatin mbretëror, me princin Harry dhe familjen e tij që vendosën të largohen nga familja mbretërore. Jo vetëm që...

Mbretëresha Elizabet: Jam krenare për Meghan Markle!

Mbrëmë, princi Harry dhe Meghan Markle e humbën titullin mbretëror, “Lartësia mbretërore” dhe titujt të tjerë. Tashmë ata do të quhen vetëm Duka dhe...

Video/ Ja çasti kur Meghan Markle dhuron rrobat e princit Archie!

Dukesha e Sussex, bashkë me princin Harry dhe Archie ndodhen në një vizitë mbretërore në Afrikë. Meghan Markle premtoi se do të sillte dhurata kur...

Princi Harry dhe Meghan Markle udhëtojnë në Romë, marrin pjesë në...

Princi Harry dhe Meghan Markle ndodhen në Romë, pa princin Archie, ku janë të ftuar në dasmën e vitit, të mikes së tyre Misha...

Meghan Markle publikon foton që s’e kishim parë nga pagëzimi i...

Sot Duka i Sussex feston 35-vjetorin e lindjes. Gruaja e tij, Meghan Markle e ka uruar Harry-n, me një postim të ëmbël në Instagram....

E motra sulmon sërish Meghan Marklen: Je turp për familjen!

Meghan Markle po përgatitet për të festuar 38-vjetorin e lindjes. Por ndërkohë, e motra Samanta Markle, në një intervistë për "Daily Star" e ka...

Princi Harry dhe Meghan duan vetëm dy fëmijë, zbulohet arsyeja e...

Princi Harry ka zbuluar se ai dhe Meghan duan vetëm dy fëmijë, në përpjeke për të shpëtuar planetin. Duka e Sussex e tha këtë gjë...

Dalin fotot, ja si do të duket djali i Meghan dhe...

Princ Harry dhe Meghan Markle, disa javë më parë, u bënë prindër të një djali që vendosën ta pagëzonin me emrin Archie. Shumë njerëz janë...

Foto/ Meghan Markle poston një foto tjetër të Archie!

Ditën e djeshme, në Amerikë, u festua Dita e Nënës. Gjithashtu dhe në Britani u festua nga shumë njerëz, ku lart e poshtë në...

Video/ Harry dhe Meghan e kanë përmendur emrin e fëmijës, muaj...

Princ Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër për herë të parë, të hënën, dhe vendosën që fëmijën e tyre ta quajnë Archie Harrison...

Archie Harrison, ja domethënia që fshihet pas emrit të foshnjës mbretërore!

Duka dhe dukesha e Sussex e kanë quajtur djalin e tyre Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Një zgjedhje e papritur kjo, pasi Archie nuk ka asnjë konotacion...