21:04 - 27 Janar, 2020

Etiketim: arber zaimi

Kosova dhe Shqipëria një president, Zaimi: Rama e harroi këtë deklaratë

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi, ka thënë në Arena nga Dritan Hila, në RTV ORA, se kryeministri Edi Rama  e ka harruar deklaratën...

Arbër Zaimi: Shengeni Ballkanik ka 3 dështime

I ftuar në Arena nga Dritan Hila, në RTV ORA, zyrtari i Vetëvendosjes, Arbër Zaimi, ka thënë se shengeni Ballkanik ka 3 dështime të...

Arbër Zaimi: Kosova dhe Shqipëria nuk kanë luks për konflikte

I ftuar në Arena nga Dritan Hila, në RTV ORA, zyrtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi komentoi shengenin Ballkanik. Zaimi tha se Kosova...