12:22 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: Arben Malaj

Kërkesa për shkarkim, Malaj: Ja si po cenohet integriteti i Bankës...

Pas reagimit të Këshillit të Mbikëqyrje së Bankës së Shqipërisë, për shkarkimin e Arben Malajt, ka reaguar sërish ky i fundit, ku shkruan në...

Ish-ministri tregon si u largua nga PS: Kërkova kufizim të disa...

Ish-ministri Arben Malaj, ka treguar në “A-Show” se si u largua nga politika dhe ka komentuar konfliktin e tij me PS-në e drejtuar nga...

Arben Malaj kundër përgjysmimit të tarifës së Universiteteve: Nuk e mban...

Ish-ministri i Financave, Arben Malaj është shprehur pro kërkesave të studentëve që kanë një javë që protestojnë, por ai është kundër heqjes apo përgjysmimit...

Arben Malaj: Asnjë drejtues në Vlorë i lidhur me krimin

Emisioni ‘Open’ i Eni Vasilit, ishte i fokusuar mbrëmë, te numri i personave të zhdukur në Vlorë, ku gazetarja Lindita Çelaj, pretendon se janë...

Arben Malaj reagon për vrasjen e studentit të Drejtësisë: Marvi ynë...

Rektori i universitetit “Luarasi”, Arben Malaj shprehet i tronditur për vrasjen me thikë të 22-vjeçarit, Marvi Mihali. ish student i Fakultetit të Drejtësisë në këtë universitet....