23:14 - 17 Gusht, 2019

Etiketim: aniston

Justin Theroux thyen heshtjen, flet pas ndarjes nga Jennifer Aniston

Justin Theroux ka thyer heshtjen dhe ka folur për ndarjen e bujshme nga aktorja, Jennifer Aniston, në fillim të këtij viti. Justin dhe Jennifer qëndruan...

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston bashkë në Como? Ja e vërteta!

Të gjithë ata që pëlqenin çiftin Brad Pitt dhe Jennifer Aniston do të zhgënjehen, pasi ata nuk janë rikthey bashkë dhe nuk kanë qenë...

Çmendet Angelina! Pitt dhe Aniston kthehen bashkë

Pas ndarjes së bujshme të çiftit, Bread Pitt dhe Jenifer Aniston në 2005, duket se këta të fundit rikthehen bashkë. Pas dështimit të martesave...