06:24 - 19 Shtator, 2019

Etiketim: amal

Foto/ George Clooney dhe Amal vjedhin gjithë vëmendjen, në eventin e...

Aktori i Hollivudit, George Clooney dhe gruaja e tij, Amal bënë një paraqitje të shkëlqyer në Londër, me rastin e eventit të bamirësisë 'People's...

Kush do të jenë kumbarët i bebes së princit Harry dhe...

Meghan Markle shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e princit të Britanisë së Madhe, Harry-t. Ndërkohë që gjetën dadon, Harry dhe Meghan...

Veshjet më të bukura të Amal Clooney!

Megjithëse, lidhja dhe martesa me aktorin, George Clooney  e futën në botën e showbiz-it, avokatja Amal Clooney e kishte stilin e saj të veshjes...