18:27 - 12 Dhjetor, 2019

Etiketim: almeda

Foto/ Almeda Abazi na tregon fytyrën e ëmbël të Efehanit

Tashmë ka kaluar një muaj nga  lindja e Efehanit, djalit të  ish-misit shqiptar, Almeda Abazi dhe aktorit turk, Tolgahan Sayisman. Në këtë ditë të...

Almeda Abazi sjell në jetë Efehanin

Ish-misi shqiptar, Almeda Abazi dhe aktori, Tolgahan Sayışman, janë bërë prindër për herë të parë. Mësohet se, Almeda solli në jetë djalin e saj Efehan,...

Almeda Abazi merr dhuratën më të shtrenjtë nga Tolgahan

Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Saysiman, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Almeda ka zbuluar gjininë e...

Almeda Abazi, zbulon gjininë e fëmijës

Disa ditë më parë, mediat turke kanë bërë të ditur se moderatorja shqiptare është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë. Almeda...

Shihni dhuratën që Almeda dhe Tolgahan i bëjnë Tiranës!

Almeda Abazi, së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin turk Tolgahan Sayisman, prej disa ditësh po qëndrojnë në Tiranë. Prezantuesja e “Dancing with the...