21:34 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: aktore

Zbulohet arsyeja e vërtetë, pse aktorja turke u nda nga burri!

Aktorja turke, Beren Saat dhe Kenan Doğulu janë divorcuar pak kohë më parë. Por ndërkohë, një detaj është zbuluar së fundmi, që mund të...

Emrat/ Të gjithë aktorët e Teatrit Kombëtar pro një godine të...

Çështja e shembjes së Teatrit Kombëtar ka qenë kryelajmi ditët e fundit. Artistë dhe mbështetës të tyre kanë qenë kundër shembjes së teatrit, dhe...

Shembja e Teatrit Kombëtar, aktivistët kërkojnë mbështetjen e opozitës

Duket se janë “dorëzuar” para politikës aktivistët dhe artistët të cilët kanë dalë në mbrojtje të Teatrit Kombëtar prej një viti dhe sot kërkojnë...

Zbrazet Teatri Kombëtar, qytetarë dhe aktorë përplasen me policinë

Forcat e policisë kanë rrethuar godinën e Teatrit Kombëtar që në orët e para të mëngjesit. Që prej 24 orësh qytetarë dhe aktorë janë...

Foto/ E mbani mend filmin “Raja”? Nuk do ta besoni si...

Sakrifica në emër të familjes dhe dashurisë, romancë pa kufi, ndarje dhe bashkime. Të gjitha këto epitete i ka vetëm një film dhe askush...

Foto/ Bëjnë shekullin që kanë lindur, ja si kanë qenë dhe...

Të jetosh më shumë se një shekull nuk është një mit dhe Jeanne Calment, që jetoi 126 vjet, e provoi këtë. Por tani le...

Vdes aktorja e famshme meksikane, Edith Gonzales

Aktorja meksikane, Edith Gonzales ndërroi jetë pas betejës tre vjeçare me kancerin ovarian. Vdekjen e aktores e konfirmoi vetë familja, në programin meksikan "Sot...

Foto/ Këta aktorë legjendarë, shumë pak njerëz i kanë parë të...

Hollivudi është plot me tregime rreth gjenive që e filluan karrierën e tyre të aktrimit kur ishin fëmijë dhe u kthyen në profesionistë, madje...

17 foto të transformimit të Meghan Markle, nga aktore në mbretërore

Meghan Markle, në rininë e saj, ka qenë një aktore e suksesshme Hollywoodi, e cila ka luajtur shumë role në filma. Në 2018 ajo u...

Shikoni sa shumë kanë ndryshuar aktorët e “Game of Thrones”, përgjatë...

Seriali “Game of Thrones”, i cili është përfolur shumë kohët e fundit, ka kaluar në 8 sezone transmetimi. Kjo ka bërë që jo vetëm...

Foto/ Aktorja e Hollivudit, shfaqet papritur me barkun e rrumbullakosur

Aktorja, Keira Knightley konfirmoi këtë të enjte shtatzëninë e dytë, në një koktej të Chanel J12 në Paris. Aktorja 34-vjeçare u fotografua me barkun e...

Jennifer Garner zbulon komplimentin befasues që merr nga fansat

Ajo njihet për rolet e saj në hitet si 'Alias', '13 going on 30', për të mos përmendur pastaj dhe shfaqjen e saj të...

Vdes në moshën 16-vjeçare, aktorja e famshme

Ylli televiziv i programeve për fëmijë në BBC, Mya-Lecia Naylor ka ndërruar jetë në rrethana të paqarta. Mya-Lecia ndërroi jetë në moshën 16-vjeçare. Vetëm...

U përfol për lidhjen me aktoren, Sophie Turner: Dua shpirtin, jo...

Ajo është e vendosur të fejohet me të dashurin e saj, Joe Jonas, pasi njoftoi lidhjen tetorin e vitit të kaluar. Por ndërkohë, Sophie Turner...

Aktorja mbron Michael Jackson: Ishte nevojë seksuale, përdhunimi nuk i vrau...

Këngëtarja dhe aktorja 76-vjeçare, Barbara Streisand tha për gazetën britanike 'The Times of London" se, dy protagonistët kryesorë të dokumentarit 'Leaving Neverland", Wade Robson...