01:46 - 14 Dhjetor, 2019

Etiketim: aktor

Aktori nga Kosova poezi për tërmetin shkatërrues: Kur dridhesh ti, ne...

Një tërmet shkatërrues, shkundi sot vendin tonë. 22 persona humbën jetën, qindra u plagosën dhe dhjetëra janë ende nën rrënoja. E nesërmja është ditë...

Historia e çiftit hollivudian, të cilët kanë mbi 60 vjet të...

Sa më shumë kohë kalon, aq më shumë rritet numri i divorceve në botë dhe historitë e dashurisë zhduken. Por ka nga ato raste...

Presidenti i Ukraninës komplimeton Tom Kruz: Qenke shumë i bukur, ja...

Ylli i filmave aksion, Tom Cruise, ka takuar në Kiev, Presidenti ne Ukrainës, Ukrainës Volodymyr Zelensky, ndërsa aktori zbuloi vendet ku do të filmohet...

Demi Moore e akuzoi për tradhti, reagon aktori Ashton Kutcher

Pasi ish-gruaja e tij Demo Moore e akuzoi për tradhti ndërsa ishin të martuar, ka reaguar edhe aktori Ashton Kutcher. Aktori shkroi në Twitter se...

Aktori që çmendi femrat/ Wlliam Levy mban një objekt shqiptar në...

William Levy është një ndër aktorët më seksi, dhe të dashur për shqiptarët, që ka luajtur në dhjetëra telenovela spanjolle që janë transmetuar në...

Vdes aktori i famshëm, krijuesi i 150 personazheve

Aktori veteran, Robert Axelron ka ndërruar jetë në moshën 70-vjeçare.  Aktori, zëri i të cilit njihet mirë në filmat “Lord Zedd dhe Finster”,  në...

Aktor si i ati, Joel Mamaqi në filmin “I love Tropoja”

Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropoja”. Deri tani,...

Video/ Aktori i famshëm spanjoll, humb djalin 12-javësh

Pasi luftoi për jetën për më shumë se 12 javë në spital, Dante i vogël vdiq mëngjesin e 3 gushtit, njoftojnë prindërit e tij,...

Video/ Goditet me tytën e pistoletës, aktori i “Bukë me vete”

Aktori i "Bukë me vete", Enea Arapi është goditur me tytën e pistoletës, në nofull, nga një person i paidentifikuar. Sulmi ndaj aktorit ka ndodhur...

Erion Isai i thotë lamtumirë televizionit: Mirënjohje për këta 3 personazhe!

Pasi u zgjodh kryebashkiaku i Kolonjës, aktori, Erion Isai i ka thënë sot, lamtumirë televizionit. Përmes një postimi në Instagram, Erion Isai ka publikuar...

Ndërron jetë në gjumë, ylli i Disney Channel

Ka ndërruar jetë në gjumë, në moshën 20-vjeçare ylli i Disney Channel Cameron Boyce. Një zëdhënës i Disney Channel, konfirmoi vdekjen  e Boyce-s për...

Aktori Agron Hamo, me lot në sy për vdekjen e Metit:...

Të enjten ndërroi jetë, një nga katër parodistët e Vlorës, Muhamet Liko, në moshën 64-vjeçare. Aktori i mirënjohur i humorit ka bërë të qeshin...

Foto/ Hidhet nga ura dhe e përplas kamioni, vdes aktori i...

Aktori i filmit 'Thor dhe Terminator: Salvation' Isaac Kappy është konfirmuar të jetë personi që vrau veten duke u hedhur nga një urë, në...

Angelina Jolie do të rikthehet me Brad Pitt, çfarë thotë aktori!

Kanë kaluar dy vjet e gjysmë që kur, Angelina Jolie ka paraqitur kërkesë divorci nga bashkëshorti i saj, Brad Pitt. Dhe ndërsa çifti ishte...

Katër ditë pas martesës, Nicolas Cage kërkon anulimin

Nicolas Cage dhe Erika Koike u martuan të shtunën që kaloi. Por duket se vetëm për pak kohë, pasi dhëndri na qenka penduar. Nicolas...