09:49 - 13 Dhjetor, 2019

Etiketim: aktivitete

5 gjëra që bëjnë njerëzit e suksesshëm, para orës 9 të...

Nëse ndonjëherë e keni pyetur veten se kush është çelësi i suksesit, ju mund të gjeni një pasqyrim të asaj çfarë bëjnë njerëzit e...

Aktivitetet që mund të bëni në shtëpi, në ditë me shi

Shiu shumë njerëz i mërzit, por ne të dritare.net jemi këtu për t'jua zbukuar sado pak ditën. Nëse mendoni se në një ditë me...

Këto janë aktivitetet më argëtuese, që familjet mund të bëjnë në...

Dritare.net ju sjellë më poshtë një listë të të gjithë aktiviteteve që mund të bëni me familjen tuaj në vjeshtë, duke kaluar dhe një...

10 lojërat që do të largojnë fëmijët nga teknologjia

Teknologjia po nxjerr jashtë kontrollit fëmijët. Ngado shikoni fëmijë me celularë e tablete në duar. Prindërit janë të vetëdijshëm se nuk është e shëndetshme...

Video/ Rama: Shihni aktivitetet që kanë gjallëruar vendin 2 muajt e...

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook, një video me aktivitetet shumta, të cilat kanë...

Foto nga ceremonia/ Meta, Rama dhe Thaçi bëhen bashkë në Vlorë

Një sërë aktivitetesh po organizohen në Vlorë, me rastin e 105 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, aty ku kanë shkuar autoritetet më të larta...