12:39 - 6 Dhjetor, 2019

Etiketim: ajka

Festat vijnë në familjen Kallaku, ëmbëlsinë ua shton Ajka!

Dhe pas na ndajnë nga festat e fundvitit, periudhës më të bukur të vitit, ku të gjithë, si me magji, janë të lumtur. Në familjen...

Bes Kallaku poston foton e ëmbël me Ajkën

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj janë të dy shumë të rezervuar me fotot që postojnë në rrjete sociale,...

Xhensila Myrtezaj për vrap te liqeni, me Ajkën

Dita e sotme për Xhensila Myrtezajn ka nisur aktive. Në mëngjes ajo ishte në palestër, ndërsa tani po bën vrap te liqeni. Ndryshe nga ditët...

Bes Kallaku poston foton me Ajkën: Zot, a ke një minutë...

Një vit më parë, aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Edhe pse Besi dhe Xhensila...

Video/ Sa e ëmbël! Ajkën e pamë të sapolindur, tani shikojeni...

Dje vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen e saj të parë. Mëngjesin e djeshëm ata postuan foto e...

Në 1-vjetorin e lindjes, Besi dhe Xhensila postojnë fotot e Ajkës,...

Sot, vogëlushja Ajka, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt feston një vjetorin e lindjes. Nuk ka munguar as urimi i ëmbël nga babi...

As make-up as gjëra gocash, ja çfarë mban Xhensila Myrtezaj në...

Sa e sa ndryshime pëson një vajzë në momentin që bëhet nënë. Xhensila Myrtezaj na ka treguar një ndryshim thelbësor me anë të një...

Xhensila Myrtezaj jep intervistën e parë pas lindjes, i rrëfen të...

Në intervistën e parë të saj dhe ekskluzive për një media shqiptare, këngëtarja e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj vjen në një rrëfim pa...

Xhensila super në formë, pas lindjes së Ajkës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, para dy muajsh u bë nënë. Së fundmi, ajo ka nisur të postojë disa foto të sajat në Instagram dhe duket...