02:44 - 20 Janar, 2020

Etiketim: agjente

Skandali Skripal, flasin dy të arrestuarit

Pas skandalit Skripal dhe arrestimit të dy personave të dyshuar si autorë të helmimit me agjentë nervorë, dy të dyshuarit kanë folur. Alexander Petrov dhe...

Takimi Trump-Putin, më surreali në histori

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump sapo ka mbërritur në Finlandë, së bashku me Zonjën e Parë, MelanieTrrump. Sot,  pritet që, Trump të takohet me presidentin...